Medya

TRT1’in iddialı dizisinde kötü gidişat, yayından kaldırıldı!

Pazar gecelerini keyifli hale getiren Teşkilat dizisi, yayın akılından kaldırıldı. 60. bölümü yayınlanmayan dizinin kötü gidişatı sebebiyle alınan karar sevenlerini çok üzdü! Dizinin akıbeti ne olacak, Teşkilat 60. bölüm neden yayınlanmadı gibi tüm soruların cevabı haberimizde…

TRT1’in iddialı dizisinde kötü gidişat, yayından kaldırıldı! TRT1’in rekor üstüne rekorlar kıran popüler dizisi Teşkilat’ın yeni bölümü yayınlanmadı. Seyirciyi şaşırtan bu hareketin sebebi merak edilirken, dizinin final yaptığı düşüncesi ise sevenlerini bir hayli korutuyor! Dizinin yeni bölümü neden yayınlanmadı, Teşkilat dizisi final mi yapıyor, yeni bölüm haftaya yayınlanacak mı gibi merak edilen tüm cevaplar için haberimizi okumaya devam edin.

Son bölümünde aksiyonun doruklara kadar hissedildiği Teşkilat dizisinin yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyordu. Ancak izleyiciyi büyük bir hayal kırıklığı sardı. Dizinin 60. Bölümü yayınlanmadı. Yeni bölüm neden yayınlanmadı, diziyle alakalı bir sorun mu yaşandı yoksa kanalın yayın akışını değiştirmesi gereken bir durum mu yaşandı?

TEŞKİLAT 60. BÖLÜM YAYINLANMADI

Deniz Baysal Yurtçu, Murat Yıldırım, Turgut Tunçalp, Serdar Yeğin ve Yunus Emre Yıldırımer başarılı ve usta isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi 60. bölümü yayınlanmadı. 1 Ocak sebebiyle dizi 1 hafta ekranlara veda etti, 8 Ocak Pazar akşamından itibaren ise yeniden izleyicisiyle televizyon ekranlarında yer almaya devam edecek. Teşkilat dizisinin yerine Kahraman isim eren Bülbül için çekilen film Kesişme: İyi ki Varsın Eren, ilk kez TRT1 ekranlarında yayınlandı.

TEŞKLİAT DAHA GEÇ BAŞLAYACAK

Kulisten aldığımız bilgilere göre 1 Ocak sebebiyle ekranlara 1 hafta veda eden dizinin 8 Ocakta yeniden başlaması beklenirken, daha ilerleyen haftalarda başlaması gibi bir durumun söz konusu olduğu öğrenildi. Ancak bu konu hakkında diziden her hangi bir açıklama gelmiş değil.

Başa dön tuşu