Ekonomi

Tüm bankalar faizi indirdi, Akbank sıfırladı! 0 faizli 20 bin TL ödemeleri başladı! Son gün 31 Mart

İhtiyaç kredisi için araştırma yapanlara Akbank’tan çok güzel bir haber geldi. Banka faizi sıfırladı ve müşterilerini beklemeye başladı. Sıfır faizli 20 bin TL kredinin başvuru koşulları ve kapsamı haberimizde.

Akbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve kolay çözümler sunarak, finansal işlemlerini dijitalleştiriyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan işlemlerle müşteriler, zamandan ve yerden bağımsız olarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca Akbank’ın dijital platformunun avantajları bunlarla da sınırlı değil. İşte hemen Akbank’lı olanlar için sunulan çok önemli kredi desteği.

ANINDA KAYDOL KREDİYİ KAP!

Son dönemde ihtiyaç kredilerinde liderliği elinde bulunduran Akbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine hızlı çözümler sunuyor. Banka, hemen ödemeli nakit kredi imkanı sunarken, uygulama indiren ve ilk defa Akbank müşterisi olan kişilere faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Bu kredi ile 20.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank müşterileri, Akbank Direkt aplikasyonu üstünden oturdukları yerden, 7 gün 24 saat işlem yapabilirler. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmış olan müşterilere ödemeler de Akbank tarafından yapılmaktadır. Ayrıca, daha yüksek limitli ve düşük faizli kredi imkanları da Akbank Direkt uygulaması üzerinden sunulmaktadır.

KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

Akbank, banka hesabı olan müşterilerine destek olmak amacıyla ay sonuna kadar devam edecek bir kredi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, Akbank müşterisi olan kişiler hızlı bir şekilde kredi işlemlerini gerçekleştirebilecek ve kredileri hesaplarına atılabilecekler. Banka müşterisi olmanız durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden hemen işlem yapabilir ve bu işlemler ile birlikte kredilerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca, Akbank Direkt uygulamasını ilk kez kullanacak olan kişiler, uygulama üzerinden 20 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanına sahiptirler.

Kampanyaya Mart ayının sonuna kadar başvurabilirsiniz. Bunun için Akbank Mobil’i indirmeli ve “Akbanklı olmak istiyorum” bölümünden kredi başvurusunu yapmalısınız. Mobil yollardan ilk kez Akbanklı olan yeni müşteriler, kayıt tarihinden başlamak üzere 10 gün içinde yüzde 0 faizli ihtiyaç kredisine başvuru hakkı elde edebilirler.

Başa dön tuşu