Ekonomi

Türkiye İş Bankası’ndan market harcamalarına destek! O tarihe kadar 150 TL tanımlayacak!

Her ay bir önceki aydan çok daha yüksek tutarlar karşılığın market alışverişlerini tamamlamak durumunda kalan tüketiciler, artan fiyatlara isyan etmeye başladı. Kısıtlı bir bütçeye sahi olmalarına rağmen market ürünlerinin sürekli olarak zamlanmasından şikayet eden vatandaşlar, lüks ihtiyaçlarına veda ederlerken temel ihtiyaçlarını dahi arzu ettikleri doğrultuda karşılayamamaya başladılar. Tam da bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, market harcamalarından yaka silken tüketicilerin bütçelerine destek olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz ay düzenlemiş olduğu market alışverişi kampanyasında ufak değişiklikler yaparak tekrar başvurulara açtığını duyuran Türkiye İş Bankası, kampanyasına 19 Mart tarihine kadar başvuru yapılabileceğini bildirdi. Özel banka, çok konuşulan kampanyasına ilişkin detayları paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN MARKET HARCAMALARINA PARA PUAN DESTEĞİ!

Mevcut müşterilerinin artan market harcamaları karşısında sessiz kalamayan Türkiye İş Bankası, her geçen gün daha çok desteğe ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni bir alışveriş kampanyası düzenlediğini duyurdu. Geçtiğimiz ay düzenlemiş olduğu kampanyasının farklı bir versiyonunu başvurulara açmış olduğunu belirten banka, detayları paylaştı.

19 Mart tarihine kadar 400 TL ve üzeri tutarlı market harcamasından sonraki her 400 TL ve üzeri tutarları harcamaya 30 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini belirten Türkiye İş Bankası, kampanya kapsamında kazanılabilecek olan azami para puan hediyesi tutarını 150 TL olarak açıkladı.

Kampanyasının yalnızca bireysel statüde olan müşterileri için geçerli olduğunu belirten Türkiye İş Bankası, hediye paraların arzu edilmesi durumunda MaxiMil olarak da kullanılabileceğini ifade etti. Banka, ilgili şartları sağlayan ve para puan hediyesi kazanan müşterilerinin, 23 Mart- 30 Nisan tarihleri arasında hediyelerini kullanabileceklerini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenmiş olan 150 TL değerinde para puan kazanımlı mart ayı market alışverişi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, Maximum Mobil veya İşCep uygulamalarının açılan ekranlarında yer alan “kampanyalar” kısmından katılım başvurusu oluşturabilirler. Kampanya katılımı konusunda önemli bir uyarıda bulunan Türkiye İş Bankası, başvurunun ilk 400 TL’lik harcamadan hemen önce yapılmış olması gerektiğine dikkat çekti.

Başa dön tuşu