Medya

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisinden kahreden haber! Çekimlerine ara verildi, resmen bir devir kapanıyor

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi izleyicisini bu haberle üzecek. Dizinin çekimlerine uzun bir süre ara verildiği öğrenildi.

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisinden kahreden haber! Çekimlerine ara verildi, resmen bir devir kapanıyor. Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan ve 17 sezondan bu yana Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Arka Sokaklar dizisinden kötü haber geldi. Diziye 45 günlük çekim arası verilirken izleyicileri s Arka Sokaklar final mi yapıyor sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Arka Sokaklar Bitiyor mu? Arka Sokaklar yayından kalkıyor mu?

Kanal D ekranlarında Uzun yıllardan bu yana izleyici karşısına çıkan ve her hafta soluksuz takip edilen Arka Sokaklar dizisinden kötü haber geldi. Dizinin çekimlerine 45 günlük ara verildiği duyuruldu. Bu haberle birlikte Arka Sokaklar izleyicisi Arka Sokaklar Bitiyor mu sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin başrol oyuncusu Zafer Ergin Arka Sokaklar final iddialarını yalanlasa da gelen son bilgiler herkesi şaşkına çevirdi. Peki, Arka Sokaklar neden çekim arası veriyor? Arka Sokaklar final mi yapacak?

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNDE DEPREM

Kanal D’nin Uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da peş peşe Üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Önce dizide 16 sezondan bu yana rol alan Şevket Çoruh’un ayrılığı herkesi üzülmüştü. Hemen ardından ise kahreden bir haber daha verildi. Resmen televizyon ekranlarında Bir devir kapanıyor.

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNE 45 GÜNLÜK ARA VERİLİYOR

Geçtiğimiz hafta Arka Sokaklar 45 günlük çekim arası iddiaları sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü. Yapım şirketinin bu kararı kanalın ödeme yapmaması sebebiyle aldığı iddia edilmişti. Bunun üzerine Türker İnanoğlu dizinin çekimini durdurma kararı almıştı. Ancak kesin bir dille Erler filmi yetkililerinden yalanlama geldi. Bir yalanlamada dizinin başrol oyuncusu Zafer Ergin tarafından yapıldı.

ÇEKİMLERE ARA VERİLİYOR HABERİ DOĞRU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Arka Sokaklar dizisinin çekimlerine ara verildiği haberi doğru. Türker İnanoğlu, diziye ara verme kararı aldı ve geçtiğimiz yıllarda da benzer bir aranın yapıldığı hatırlatıldı. Dizinin şu an için sadece 1 bölümlük stoğu bulunuyor. Kanal D’nin bu karar sonrasında yayın akışında nasıl bir değişiklik yapacağız da merak ediliyor.

Başa dön tuşu