Medya

Türkiye’nin içinin yağları eridi! Sapık Sinan en son Müge Anlı’ya asılmıştı, canlı yayın çıkışı ters kelepçe ile gözaltına alındı

Müge Anlı’ya damga vuran sapık Sinan olayı Türkiye’nin gündeminde. Arife Gökçe’nin kaybından sorumlu tutulan Sinan’ın son Müge Anlı’ya asılmak olmuştu. Canlı yayında gözaltına alındı.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde kayıp Arife Gökçe olayı Türkiye’nin gündemine oturdu. Olayın sorumlusu olarak görülen Sinan sardoğan ise ekran başında izleyenlere saç baş yoldurdu. Sapık Sinan olarak damgalanan Sinan sardoğan ile ilgili sıcak gelişmeler peş peşe yaşandı. Özellikle yaşlı kadınları seçerek cinsel içerikli mesajlar gönderen Sinan canlı yayında gözaltına alındı. Son olarak Müge Anlı’ya bile asılan Sinan’ın gözaltına alınma sebebi ise şok etti.

Televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te son günlerde Arife Gökçe aranıyor. Kayıp kadının başına ne geldiğini merak konusu olurken özellikle Sinan Sardoğan’ın Attığı mesajlar sonrasında ortadan kaybolması cinayet şüphelerini akıllara getirdi. Arife Gökçe de dahil olmak üzere köyde bulunan tüm yaşlı kadınlara mesaj gönderdiği aynı zamanda İstanbul’da da birçok kadına taciz ettiği ortaya çıkan Sinan sardoğan son olarak Müge Anlı’ya taciz de bulunmuştu. Açıklamaları ile ekran başında herkese çılgına çeviren Sinan sardoğan gözaltına alındı. Peki, Sinan sardoğan neden gözaltına alındı? Sinan sardoğan tutuklandı mı?

CANLI YAYINDA MÜGE ANLI’YI TACİZ ETMİŞTİ

Arefi Gökçe olayı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulurken baş şüpheli olarak görülen Sinan sardoğan canlı yayındaki hareketleri ile herkesi çılgına çevirmişti. Köydeki tüm kadınlara cinsel içerikli mesajlar göndermesi yetmezmiş gibi canlı yayında Müge Anlı’nın bacaklarına bakan Sinan sardoğan Ünlü sunucuyu da çileden çıkarmıştı. Müge Anlı tepkisini canlı yayında, “Bacaklarıma bakma, kafanı yararım” diyerek göstermişti.

TERS KELEPÇE İLE GÖZALTINA ALINDI

Sonunda Türkiye’nin içini rahatlatacak olay gerçekleşti. Dün yapılan canlı yayın sonrasında Müge Anlı stüdyo Suna gelen polisler Sinan Saroğan’ı gözaltına aldı. Hakkında 23 adli işlem bulunan Sinan sardoğan çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla gözaltına alındığı öğrenildi. Canlı yayın sırasında stüdyo ya gelen ekipler Sinan’ı gözaltına aldıktan sonra muhabirler yine Arife Gökçe’yi sordu. Ancak Sinan yine bilmiyorum diye cevap vermekle yetindi.

MÜGE ANLI’YA SÖYLEDİĞİ SÖZLER DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaki rahat tavırları ve sürekli her şeyi inkar etmesi ile Türkiye’yi sinir küpüne çeviren Sinan Geçtiğimiz günlerde ünlü sunucuyu da azarlamıştı. Müge Anlı’nın kendisine verdiği tepkilere sinirlenen Sinan, “Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen ‘beyninden kan getireceğim’ diyordun niye getirmedin. Hadi getir” diyerek tepki göstermişti.

Başa dön tuşu