Medya

Türkiye’nin konuştuğu sapık Sinan olayında şok detay! Kan donduran görüntü ortaya çıktı, görenler çok üzülecek

Türkiye ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sapık Sinan Sardoğan olayına kitlendi. Kayıp Arife Gökçe ile ilgili çok detay ortaya çıktı. Kan donduran görüntü görenler kahrolacak.

Türkiye’nin konuştuğu sapık Sinan olayında şok detay! Kan donduran görüntü ortaya çıktı, görenler çok üzülecek. ATV’de izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde kayıp Arife Gökçe aramıyor. Yaşlı kadına cinsel içerikli mesajlar atan ve Köyde de birçok kadını rahatsız ettiği ortaya çıkan Sinan sardoğan ise Türkiye’nin gündemine oturmuş durumda. Telefonla taciz etmediği kadın kalmayan, hala yaptıklarından pişmanlık duymayarak lakayıt tavırlarına devam eden Sinan sardoğan ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Kayıp Arife Gökçe olayında ortaya çıkan görüntüleri görenler kahroldu.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinan olayı Türkiye’nin gündemine oturdu. Köyde bulunan bütün yaşlı kadınlara mesaj atarak taciz eden aynı zamanda takip edip rahatsız eden Sinan sardoğan, hareketleri ile de televizyon ekranlarının başında izleyenlere saç baş yolduruyor. Arife Gökçe olayında da sorumlu tutulan Sinan Sardoğan her gün Kendini ele veriyor ancak ertesi gün yaptıklarını inkar ediyor. Sapık Sinan sardoğan olayı ile ilgili kan donduran bir detay daha ortaya çıktı. O görüntüler Türkiye’yi şoke etti.

KAHREDEN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

ATV’nin sevilen programlarından Müge Anlı’da son günlerde kayıp Arife Gökçe aranıyor. Başta Arife Hanım olmak üzere köyde bulunan bir çok yaşlı kadına cinsel içerikli mesajlar atan ve taciz eden Sinan sardoğan olayın baş şüphelisi olarak görülüyor. Canlı yayında gösterdiği tavırlarla da izleyicilerden tepki çeken Sinan sardoğan ile ilgili şoke eden detayları ortaya çıktı.

Müge Anlı’nın son bölümünde Arife Gökçe için yapılan arama çalışmaları canlı olarak ekrana aktarıldı. Köyde kadavra köpekleri ile talihsiz kadın aranırken Sinan Sardoğan ile ilgili yeni bir detay gün yüzüne çıktı.

KIYAFETLERİNİ YAKTIĞI ANLAŞILDI

Arife Gökçe’nin kaybından sorumlu tutulan Sinan Sardoğan’ın Olay günü kıyafetlerini yaptığı ortaya çıktı. Müge Anlı bu olayı canlı yayında Sinan’a sordu. Kıyafetlerini yaktığını kabul eden ancak artık eski oldukları nedeniyle yaptığını söyleyen Sinan bir kez daha şüphe oklarını üzerine çekmeyi başardı.

Başa dön tuşu