Ekonomi

Tuvalet kağıdının tanesi 1 TL’ye satılıyor! Yetişen alıyor! Bu indirimden hemen yararlanın

En uygun fiyatlı ürünleri almak isteyen vatandaşlar indirimleri yakından takip ediyor. Fiyat artışlarının yaşandığı son dönemde raflardaki en uygun fiyatlı ürünleri araştıran vatandaşlara güzel haber geldi. Tuvalet kağıdı sadece 1 TL’ye düştü. Fiyatı giderek yükselen ürünlerden biri olan tuvalet kağıdında da vatandaşlar en kalitelisini en uyguna bulmaya çalışıyor. İşte şimdi fırsat ayağınıza geldi. Tuvalet kağıdının tanesini 1 TL’ye alabileceksiniz.

Ev ihtiyaçlarının başında gelen tuvalet kağıdı fiyatlarına son dönemde gelen zamlar vatandaşın cebini zorlamaya başladı. Fiyat artışlarından nasibini alan tuvalet kağıdını en uygun fiyata alabilmek için indirimleri araştıran vatandaşların yüzünü güldürecek haber geldi. Bu habere herkes sevinecek. Çünkü tuvalet kağıdının tanesi sadece 1 TL’ye satılıyor. Sakın kaçırmayın. Duyanlar hiç vakit kaybetmeden koli koli alıyor. İşte detaylar…

1 TL’YE SATILIYOR YETİŞEN ALIYOR

Raflarda fiyatı artan ürünler arasında yer alan tuvalet kağıdına gelen zamlar vatandaşı zorlamaya başladı. Evdeki ihtiyaçlardan biri olan ancak artan fiyatıyla artık vatandaşın cebini zorlamaya başlayan tuvalet kağıdında indirimi duyan vatandaşlar koşa koşa giderek koli koli alıyor. Avansas tuvalet kağıdı kampanyasında 24’lü tuvalet kağıdı sadece 24 TL. yani 1 adet tuvalet kağıdı sadece 1 TL’ye denk geliyor.

İLK SİPARİŞE ÖZEL

Avansas tuvalet kağıdı kampanyasını duyanlar harekete geçti bile. Bu fırsattan yararlanabilmek için sepetinize kampanyalı ürünler haricinde 250 TL ve üzeri tutarda ürün eklemeniz şart. Söz konusu kampanya Avansas’tan vereceğiniz ilk siparişe özeldir. 24 TL’ye alınacak ürün ise 1 adet için geçerlidir. Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır. Bu fırsattan 31 Aralık 2022 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Her müşteri bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Söz konusu kampanya Avansas’ın sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez. Aynı adrese birden fazla sipariş gönderilmeyecek, aynı adrese birden fazla verilen siparişler iptal edilecektir. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde sizin için listelenen kampanyalı ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Avansas’ın sunduğu 1 adet 24’lü tuvalet kağıdı 24 TL kampanyasından da 250 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar yararlanabilecek.

Başa dön tuşu