Teknoloji

Ucuz telefon almak isteyenlere müjde! Xiaomi yılın son indirimini duyurdu! Bu telefon sadece 2000 TL’ye yok satıyor

Telefon fiyatları da döviz kurlarına endeksli olarak artmaya devam ederken yılın son kampanyası geldi. Xiaomi o modelinin fiyatını 2000 TL’ye indirdi. Yılın son indirimini kaçıran çok üzülür.

Ucuz telefon almak isteyenlere müjde! Xiaomi yılın son indirimini duyurdu! Bu telefon sadece 2000 TL’ye yok satıyor. Xiaomi’den ucuz telefon kampanyası geldi. Yılın son indirim kampanyasına imza atan ünlü marka o model telefonunu sadece 2000 TL’ye satışa çıkarıyor. Ucuz telefon almak isteyenler bu kampanyayı sakın kaçırmasın. Bu fiyata başka telefon bulmak imkansız.

Türkiye’de ekonomik kriz, hayat pahalılığı, döviz kurlarındaki dalgalanma resmen telefon fiyatlarını da uçurdu. Apple ve Samsung gibi markaların telefonlarını almak imkansız hale gelirken Xioami uygun fiyatlı modelleri ile ucuz telefon almak isteyenlere hitap etmeye devam ediyor. Zaten modellerinin fiyatları rakiplerine göre neredeyse yarı fiyatına olan Xioami, yıl sonuna özel yaptığı indirim kampanyası ile de göz doldurdu. Ünlü telefon markası o cihazının fiyatını 2000 TL’ye kadar düşürdü. İşte Xioami ucuz telefon kampanyası…

EN UCUZ TELEFON BELLİ OLDU

Apple ve Samsung gibi telefon üreticilerinin yeni cihazları 50 -60 bin TL civarında satışa çıkarken ucuz telefon almak isteyenler için yeni kampanya geldi. Xiaomi, yeni yıl öncesi alt ve orta gelir grubuna hitap edecek cihazını duyurdu. Xiaomi’nin bu modeli sadece 70 Dolar fiyatı ile satışa çıkacak. Xiaomi’nin yeni cihazının Türkiye fiyatı ise 2000 TL olacak. Şu anda piyasada bundan daha ucuz bir telefon yok.

YENİ MODELİN ÖZELLİKLEİ ORTAYA ÇIKTI

Uygun fiyatlı telefonları ile son dönemlerin dikkat çeken üreticilerinden olan Xioami’nin yeni cihazı ilk olarak Hindistan’da satışa çıkacak. Şu an için cihazın Türkiye’ye ne zaman geleceği belli değil. Ancak Türkiye’ye gelmesi halinde cihazın fiyatının 2000 TL civarında olacağı öğrenildi. Xioami’nin yeni cihazının özellikleri de belli oldu. Xioami tarafından satışa sunulacak ürünün özellikleri şöyle: 2 GB ram, 32 GB microsd kart desteği, 4000 mah pil ile batarya.

Başa dön tuşu