Ekonomi

Ucuza uçak bileti almak için son şans olabilir! Tüm yurt içi uçuşlarda geçerli! Anadolujet duyurdu!

Anadolujet ucuza uçak bileti kampanyası duyurdu. Yurt içi tüm uçuşlarda geçerli olacak kampanya sayesinde vatandaşların uygun fiyatlarla uçmaları sağlanacak. Yüzde 20’ye varan indirim fırsatlarından yararlanarak aile boyu avantajlı fiyatlar uygulanacak. Tatilini uygun uçak biletleri ile daha avantajlı hale getirmek isteyenler için Anadolujet’in indirim fırsatları devam ediyor.

Biletleme tarihleri içinde biletini alan ve kampanya şartlarını sağlayan kişiler yüzde 20 indirim oranları ile ödemelerini yapacaklar. Türkiye’nin tüm şehirlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında şartlar belli oldu. 11 Nisan’a kadar biletleme işlemlerinin yapılması gerekecektir.

ANADOLUJET UCUZ UÇAK BİLETİ KAMPANYASI ŞARTLARI

Anadolujet’in tüm yurt içi uçuşlarda geçerli olmak üzere yüzde 20 indirim kampanyası devam ediyor. Bu kapsamda kampanyaya katılmak isteyenlerin 15 Ekim 2022 – 11 Nisan 2023 tarihleri arasında bilet satın alma işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 1 Kasım 2022 – 13 Nisan 2023 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerlidir.

Standart, ExtraJet, Konforjet paketlerinde (P, U, W, F, V promosyon sınıfları hariç) seçim yapıldıktan sonra yolcu bilgileri ekranında en az 3 aynı soyada sahip aile bireyleri ile akışa devam edildiğinde indirim otomatik olarak uygulanmaktadır. Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi direkt ve aktarmalı uçuşları kapsamaktadır. Aynı rezervasyon kaydında, aynı soyada sahip en az 3, en çok 9 kişi bulunması gerekmektedir.

TÜM YURT İÇİ UÇUŞLARDA YÜZDE 20 İNDİRİM FIRSATI!

1 Kasım 2022 – 13 Nisan 2023 tarihleri arsındaki uçuşlara biletleme yapılması şartı ile ve en az 3 aynı soyadı taşıyan kişiler adına alınacak biletlerde yüzde 20 indirim uygulanacak. Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi uçuşlar için kampanya geçelidir. Kampanya şartlarını sağlayanlar ucuza uçak bileti fırsatından yararlanabilmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için biletleme tarihi ve uçuş tarihi arasında en az 2 gün olması gerekmektedir. Bebek yolcu tipi kampanyaya dahil değildi. Kampanya tüm satış kanalları üzerinde geçerli olmaktadır. Anadolujet’in avantajlı uçak bileti kampanyası ile Türkiye’nin her noktasında yüzde 20 indirimli uçuş gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Başa dön tuşu