Medya

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin kızının yardım istediği ses kaydını yayınladı: Kızım kaçırıldı, şiddet görüyor

Eşi Ebru Şallı’ya şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen ve günlerdir şiddet iddiaları magazin gündeminden düşmeyen Uğur Akkuş hakkında eski eşi Gonca Derin’den flaş bir iddia ortaya atıldı. Uğur Akkuş’un kızını kaçırarak şiddet uyguladığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşerken Gonca Derin, kızının yardım istediği ses kaydını yayınlayarak destek istedi.

Kızının kaçırıldığını ve şiddet gördüğünü öne süren Gonca Derin, herkesten destek rica etti. Kızı bulunmazsa Müge Anlı’ya gideceğini söyleyen Derin, oğlunun telefonu üzerinden kızıyla konuştuğu anların ses kaydını sosyal medya hesabından yayınladı. Tüm bu iddialar magazin manşetlerinin en üst sıralarına yerleşirken iddiaların odağındaki Uğur Akkuş’tan açıklama geldi.

‘KIZIM KAÇIRILDI’

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin, ‘Kızım kaçırıldı. Şiddet görüyor. Destek rica ediyorum. Beni arıyor. Bulamıyoruz. Lütfen kızıma bir şey olmasın. Kendi ayağına sıkma. Bırak çocuğumu. Kaçamazsın. Tutuklanacaksın. Sabaha kadar buradayım. Çıkmazsa sabah Müge Anlı’nın kapısındayım.’ Bu paylaşımın hemen ardından oğlunun telefonu üzerinden kızı ile yaptığı görüşmenin ses kaydını yayınlayan Gonca Derin, ‘Söz konusu videoda Aden’in ağlayarak, beni kucağına alarak zorla soktu. Ben de altıma yaptım. Lütfen beni gelin alın. Lütfen çabuk gelin’ dediği duyuldu.

UĞUR AKKUŞ’TAN AÇIKLAMA

Son günlerde şiddet iddialarıyla gündemden düşmeyen ve eşi Ebru Şallı’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla sık sık gündeme gelen Uğur Akkuş, kızını kaçırdığı ve şiddet uyguladığına dair iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından lüks teknesiyle boğaz turu yaptığı anları paylaşan Akkuş, ‘Hakkımda yine asılsız bir takım iftiralar atılmış. Kendi çocuklarımı kaçırdım diye. Bakmakla, korumak, kollamak ilgi ve sevgi göstermekle sorumlu olduğum kendi çocuklarım. Ara tatilde mahkeme kararı usulüyle pedagog eşliğinde aldırıp tatile çıkardım. Bu tür asılsız iftiralara artık inanmayın lütfen!’ ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu