Medya

Umrede Kabe’nin önünde markasının reklamını yapan Aslı Şen’e tepki yağıyor

Umreye giden ve paylaşımlarıyla gündem olan Aslı Şen, burada kendi markasının ürün reklamını yapınca tepki topladı. Kabe’nin önünde markasının reklamını yapan Aslı Şen’e tepki yağdı. Kabe’yi arkasına alan ve ürününün fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaşan Aslı Şen’in bu paylaşımına sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Ünlü ismin yaptığı paylaşıma yorum yağdı.

Kutsal topraklardan paylaşımlar yapan Aslı Şen’in Umrede kendi markasının ürününü paylaşması tepkilere neden oldu. Paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Aslı Şen, geride bıraktığımız yıl da ünlü şarkıcı Linet’i dinlemeye gitmiş ve Linet’in sahnede göz teması kurmamasından rahatsız olarak ünlü şarkıcıya tepki göstermişti. Bu kez de Umre paylaşımlarıyla gündem olan ünlü ismin yaptığı son paylaşıma ise tepkiler çığ gibi büyüdü.

KUTSAL TOPRAKLARDAN PAYLAŞIM YAPTI

Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlarından Ali Şen’in oğlu Metin Şen ile evli olan Aslı Şen, kutsal toprakları ziyaretinden paylaşımlar yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Şen, ‘Allah her isteyene nasip etsin inşallah. İnsanın gönlüne buranın sevdası düşünce ne iş dinliyor ne başka bir şey. Hem dualarımdan eksik olmayan ve Allah’a emanet ettiklerim var. Onlara bol bol dua ettim. Arayabildiklerimi aradım. Bir de Allah’a havale ettiklerim var tabii.’ notunu düştü.

KENDİ MARKASININ REKLAMINI YAPTI

Bu paylaşımın ardından Kabe’yi arkaya alarak kendi ürününün fotoğrafını çeken ve bunu sosyal medya hesabından paylaşan Aslı Şen, ‘Sözümü tuttum. Yaptığım ve yapacağım her üründe hep kalbimin sesini dinledim, dinleyeceğim. Size en kaliteli, içeriği en iyi ürünleri yapmaya devam edeceğim. Kalbimin daha doğrusu sizin kalbinizin bereketiyle büyümeye devam.’ notunu düştü.Aslı Şen’in bu paylaşımına tepki yağdı.

Başa dön tuşu