Ekonomi

Vakıfbank’tan emekliye büyük jest! Pazartesi günü hesaplara 5000 TL karşılıksız ödeme yatacak

Vakıfbank’tan SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine karşılıksız ödeme müjdesi. Pazartesi günü emeklinin hesabına 5 bin TL ödeme geçecek. Geri ödeme yok, koşul yok, şart yok.

Vakıfbank’tan emekliye büyük jest! Pazartesi günü hesaplara 5000 TL karşılıksız ödeme yatacak. Milyonlarca emekli için devlet bankası Vakıfbank’tan Müjdeli Haber geldi. Pazartesi günü emeklinin hesabına binlerce lira ödeme yatacak Üstelik de karşılıksız olarak. Emekliler başvuru yaparak ödemeden anında faydalanabilecek. Ödemeler hem SSK hem BAĞ-KUR hem de memur emeklisi için geçerli. Yani tüm emekliler tek bir imza karşılığında binlerce lira ödeme alabilecek. VakıfBank emekli maaş promosyonu ile ilgili detaylar haberimizde…

Vakıfbank emekliye büyük jest geldi. Devlet bankaları dan Vakıfbank, SGK ile masaya oturdu ve yeni anlaşmayı imzaladı. Yapılan anlaşma doğrultusunda SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi fark etmeden tüm emeklilerin hesabına 5 bin TL nakit ödeme yatacak. Emekliler ödemeden başvuru yaparak faydalanabilecek. Emeklilerin banka şubelerine giderek tek bir imza atmaları ve 3 yıllık anlaşmayı sağlamaları yeterli. 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan tüm emekliler ödemeden faydalanabiliyor. Üstelik emeklilerin ödemeyi alabilmesi için ek koşul gerekmiyor Sadece 3 yıllık maaş sözü vermeleri yetiyor.

TEK BİR İMZA İLE ANINDA 5000 TL ÖDEME

Vakıfbank Pazartesi günü tek bir imza karşılığında emekli vatandaşlara anında 5000 TL’ye Varan Ödeme yapacak. VakıfBank’ın ödemesi emeklilerin maaşına göre farklılık gösterecek. 3500 TL ve üstü maaş alan tüm emekliler başvuru yapabilecek. Üstelik SSK, BAĞ-KUR ya da memur emeklisi fark etmiyor. Ödemeler yararlanmak isteyen emeklilerin Vakıfbank’tan ekstra özel avantajları da olacak. Yani VakıfBank emekli maaşını taşıyarak müşteri olan emeklilere düşük faizli kredi kampanyası da sunuyor. Ayrıca Vakıfbank’tan yapacağınız tüm EFT ve havale işlemleri de ücretsiz olacak.

ŞUBELERE GİDEREK BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

VakıfBank emekli maaş promosyonu kampanyasından faydalanmak istiyorsanız banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Şubeye giderken yanınızda kimlik kartımızı götürmeniz yeterli olacak. Ayrıca Vakıfbank’ta ekstra bir fatura ödeme talimatı verme zorunluluğu yok Sadece maaşınızı taşımanız ödemeden yararlanmak için yeterli.

Diğer yandan VakıfBank düşük faizli kredi kampanyalarından faydalanmak için de başvuru yapmamız gerekiyor. Emekliye 100 bin TL’ye Varan düşük faizli kredi fırsatı sunan Vakıfbank, 36 ay vade imkanı da sağlıyor.

Başa dön tuşu