Ekonomi

Ve gram altın 1700 TL oluyor! Herkes buraya baksın, yatırım yapmadan önce okuyun! Uzman isim her şeyi bir bir anlattı

Gram altın fiyatları ile ilgili bomba gelişme. 1700 TL olacağı tarih belli oldu. Ünlü ekonomist az önce sosyal medya hesabından büyük zirvenin geleceği tarihi açıkladı.

Ve gram altın 1700 TL oluyor! Herkes buraya baksın, yatırım yapmadan önce okuyun! Uzman isim her şeyi bir bir anlattı. Ünlü altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yaptığı altın tahminleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Gram altın fiyatlarına ilişkin ünlü ekonomistin yeni tahminleri ağızları bir karış açık bırakacak. Çünkü gram altın uçuşa geçecek. Üstelik tarihi de belli oldu. Yani gram altının büyük patlaması çok yakın. Peki, gram altın fiyatları ne kadar olacak? Gram Altın 1700 TL olacak mı? İslam Memiş’in bomba gram altın tahminleri haberimizde…

Altın ve para piyasalarına ilişkin tahminleri ile son dönemlerin en çok takip edilen isimlerinden olan ünlü ekonomist İslam Memiş sosyal medya hesabından gram altın fiyatlarına ilişkin yeni tahminlerini paylaştı. YouTube kanalından da sık sık yatırımcılara ve vatandaşlara tavsiyeler veren ünlü ekonomist bu defa gram altın fiyatlarına uçurdu.1 gram bile altını olanlar bu haber sonrası sevinçten havalara uçacak. Çünkü İslam Memiş gram altının 1700 TL olacağını duyurdu. Üstelik o tarihi çok yakın. İşte gram altının zirveyi göreceği o tarih…

GRAM ALTIN RESMEN KANAT TAKIP UÇACAK

Altın ve para piyasaları uzmanı işlenmemiş analizlerini sosyal medya ve YouTube kanalı üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Özellikle yılbaşından bu yana altın piyasalarında büyük bir hareketlilik yaşanırken vatandaşlar da ünlü ekonomistin tahminlerine kulak veriyor. Altın fiyatlarına ilişkin son dönemlerde yüksek tahminlerde bulunan ünlü ekonomist bu defa bir hayli uçtu. İslam Memiş son videosunda gram altının çok kısa bir süre içerisinde 1700 TL seviyesine ulaşacağını duyurdu. Altın fiyatlarının Ocak Ayı’nın sonuna kadar yükselmeye devam edeceğini söyleyen İslam Memiş ilk durağın 1450 TL olacağını belirtti. Ancak gram altın bu seviyede de durmayacak.

1 GRAM ALTIN 1700 TL OLACAK

Gram altın fiyatlarında asıl büyük kopuşun seçim sonrası olacağını dile getiren İslam Memiş, 1 gram altının 1700 TL’ye yükseleceğini ifade etti. Son dönemlerde tüm dünyada yaşanan gelişmelerin altın fiyatlarını yakından ilgilendirdiğini söyleyen altın kâhini, özellikle seçimlerin mayıs sonunda yapılması durumunda altını durdurmanın mümkün olmadığını ifade etti. Şu ana kadar dünyada Merkez bankaları tarafından altın fiyatlarının baskı altında olduğunu ifade eden İslam Memiş şu anda 1138 TL seviyelerinde işlem gören altın fiyatlarının Mayıs sonu itibarıyla %50 değer kazanacağını iddia etti. İslam Memiş’in bu tahmini gerçek çıkarsa gram altın fiyatları 1707 TL olacak. Yani elinde 1 gram bile altını olan vatandaşlar o tarihten itibaren parasını ikiye katlamış olacak.

Başa dön tuşu