Teknoloji

WhatsApp kendine mesaj atma özelliği aktif edildi! WhatsApp kendine mesaj atma nasıl yapılır? WhatsApp kendi kendine mesaj atma ne işe yarar?

Dünyaca ünlü sosyal mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yenilikler devam ediyor. Yeni özellikleriyle gündeme gelmeye devam eden WhatsApp’ta bir süredir ‘Kendine mesaj atma’ özelliğinin devreye gireceği konuşuluyordu. Yeni özelliği ile çok konuşulan WhatsApp’ta kendine mesaj gönderme özelliği aktif edildi. WhatsApp’ın yeni özelliğinin devreye alındığını duyan kullanıcılar ise uygulama üzerinden kendilerine nasıl mesaj atacaklarını araştırmaya başladı.

Milyonlarca kişinin kullandığı mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yepyeni bir uygulama aktif edildi. Artık kullanıcılar WhatsApp’tan kendi kendilerine mesaj gönderebilecekler. Yeni mesaj uygulamasıyla çok konuşulan WhatsApp’ın bu özelliğinin nasıl kullanıldığı merak ediliyor. Peki, WhatsApp kendi kendine mesaj atma nasıl yapılır? WhatsApp kendime mesaj nasıl gönderirim? WhatsApp kendine mesaj atma nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar…

TEST AŞAMASI BİTTİ

WhatsApp’ta İOS için 2.22.23.74 ve Android için 2.22.3.77 sürümü kısa bir süre önce kullanıcılarla paylaşılmıştı. WhatsApp’ın yeni özelliği olan kendi kendine mesaj atma özelliğinin test aşamasının bittiği açıklandı. Kendine mesaj atma uygulaması tüm kullanıcılar için aktif hale getirildi. Ancak şu anda güncelleme bazı cihazlara ulaşmamış olabilir. Yeni özelliğin tüm cihazlara ulaşması ise biraz zaman alabilir.

WHATSAPP KENDİNE MESAJ ATMA NASIL YAPILIR?

WhatsApp’ın yeni özelliğini denemek isteyen WhatsApp kullanıcıları ‘Kendi kendine mesaj atma nasıl yapılır?’ şeklinde araştırmalara başladı. Telefonunuzun WhatsApp’ta kendi kendine mesaj özelliğine sahip olup olmadığını görmeniz için yeni bir sohbet başlatmanız gerekiyor. Bununla birlikte kullanıcı adınızın kişi listesinde en üstte olup olmadığını da kontrol edin. Bu sohbet açıldığında ‘Kendinize mesaj gönderin’ yazan bir başlık sizi karşılayacak. Bu ekrandan kendinize mesaj gönderebileceksiniz.

WHATSAPP KENDİNE MESAJ ATMA NE İŞE YARAR?

WhatsApp’ın yeni özelliği olan kendine mesaj atma özelliği bazı kullanıcıların kafasını karıştırdı ve bu özelliğin neden geldiği araştırılmaya başlandı. WhatsApp’taki yeni özellikle ilgili kullanıcıların en çok cevap aradığı soru ise ‘Kendi kendine mesaj gönderme ne işe yarar?’ oldu. Buna cevap olarak telefonunuzda bulunan bir resim veya bağlantıyı bilgisayarınıza veya bağlı bir diğer cihaza göndermek istediğinizde bu özellik çok işinize yarayacaktır.

Başa dön tuşu