Medya

Yalı Çapkını 11. bölümde yer yerinden oynayacak! Ferit ve Seyran’dan bebek haberi beklerken herkesi şok edecek sürpriz geliyor

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, yayınlanan son bölümüyle yine nefes kesti. Ferit ve Seyran’ın sürükleyici macerası kadar Suna’nın yaşadıkları da izleyiciyi bir hayli etkiledi. Ferit ve Seyran Suna için mücadele verirken devreye Halis ağa girdi. Şimdi Halis ağanın devreye girmesiyle Kazım’ın Suna’nın evliliği ile ilgili ne karar vereceği merak ediliyor. Ferit, dedesiyle konuşarak Suna’nın zorla evlendirilmesine bir çözüm ararken Seyran, Halis ağanın ablasına ardım edecek olmasından dolayı çok seviniyor ve onun için bir umut ışığı doğuyor.

Suna, Seyran ve annesinin Kazım’dan gördüğü şiddet hem fiziksel hem de psikolojik olarak devam ederken olayların seyri bir anda değişiyor ve Halis ağa Suna konusunda devreye giriyor. Bu süreçte Ferit’in Seyran’a bebek ısrarları da devam ediyor. Ferit, dedesinin onlardan bebek haberi beklediğini tekrarlayıp dururken Seyran’ın ise tek isteği üniversiteye gidebilmek. Yalıda olaylar çok hızlı gelişirken Seyran ve Ferit’in yakınlaşmasını bekleyen izleyiciler bu aşkın nasıl alevleneceğini merak ediyor. Ancak Ferit ve Seyran aşkı önünde sayılamayacak kadar çok engel var. Tabi ki bunlardan ilki Pelin. Ferit’in sevgilisi, evlendikten sonra bile asla vazgeçemediği Pelin, Ferit’i bir hayli takıntı haline getirmiş durumda. İzleyicilerden Pelin ve Ferit’le ilgili gelen yorumlar ise herkesi şok edecek boyutta. İşte detaylar…

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜMÜ FIRTINA GİBİ ESTİ

Star TV’nin yeni sezona damga vuran dizisi Yalı Çapkını, bu hafta ekrana gelen 10. yeni bölümüyle yine ekranda fırtına gibi esti. Ailelerinin zoruyla bir evlilik yapan Ferit ve Seyran’ın kocaman bir yalı içerisindeki hikayesini anlatan dizi gerçek bir hayat hikayesinden ekrana uyarlanıyor. Ferit ve Seyran bu hafta Suna için büyük bir mücadele verdi. Özellikle Ferit, dedesinin karşısına çıktı ve Suna’nın başına gelenleri tek tek anlattı. Suna’nın zorla evlendirilmesi olayında Halis ağa devreye girerken Ferit, Kazım’dan duydukları karşısında bir kez daha Seyran’ın kendisiyle hiç evlenmek istemediğini anlıyor. Ferit’in bebek ısrarı devam ederken Seyran’a sık sık bebek olayını hatırlatması ve dedesinin bebek müjdesi beklediğini söylemesi izleyicileri heyecanlandırırken Seyran ise sadece üniversiteye başlayarak hayallerine kavuşmak istiyor. Seyran ve Ferit arasında ilerleyen bölümlerde çok büyük bir aşk başlaması bekleniyor ancak bu aşkın önünde sayısız engeller var.

FERİT VE VAZGEÇEMEDİĞİ SEVGİLİSİ PELİN İLE İLGİLİ ŞOK TAHMİNLER

Seyran’la ailesinin zoruyla evlenen ancak günden güne ona yakınlaşan ve aşık olma yolunda ilerleyen Ferit’in evlendikten sonra bile vazgeçemediği hatta evliliğinin ilk gününde Seyran ‘la tanıştırdığı sevgilisi Pelin, Ferit’i tam anlamıyla takıntı haline getirmiş durumda. Pelin’in kuzeni Burak, Ferit’le ilgili düşüncelerini açıkça Pelin’in yüzüne söylese de Pelin, Ferit’in kendisine deli gibi aşık olduğunu düşünüyor. Dizide Ferit ve Seyran’dan bebek haberi beklenirken izleyicilerden herkesi şok edecek tahminler geldi. Dizinin ekrana gelen 10. bölümünde Pelin’in dikkat çeken sahneleri izleyicilere ‘Yoksa Pelin hamile mi?’, ‘Pelin ve Ferit’in bebeği mi olacak?’, ‘Pelin kesin hamile’ gibi yorumlar gelmesine neden oldu. Yalı Çapkını izleyicileri Ferit’in sevgilisi Pelin’in hamile olabileceği yorumlarını yapıyor. İlerleyen bölümlerde Pelin’in hamilelik haberinin büyük bir sürpriz olarak Ferit’in karşısına çıkacağı öngörülüyor. Ancak tüm bunlar sadece tahminden ibaret.

YALI ÇAPKINI 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yalı Çapkını’nın 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bu hafta 10. Bölümüyle izleyici karşısına çıkan sevilen dizinin 11. bölüm fragmanı büyük bir heyecan ve merakla bekleniyor. Ferit ve Seyran arasında neler olacağı, yalıdaki tüm gelişmeler, Suna’yı nelerin beklediği ve daha pek çok konu merak ediliyor. Yalı Çapkını her Cuma yepyeni bölümleriyle saat 20.00’de Star TV’de.

 

Başa dön tuşu