Medya

Yalı Çapkını 14. Bölüm fragmanı ters köşe yaptı! Ferit çekip gitti, Seyran gözyaşlarına boğuldu

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Yalı Çapkını’nın yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta herkesin konuştuğu muhteşem bir final sahnesiyle gündeme bomba gibi düşen Yalı Çapkını’nın yeni bölüm fragmanı geldi. İzleyiciler Seyran’ın havaalanına giderek Ferit’i geri döndürmeye çalışmasının işe yarayacağını düşünse de tam anlamıyla bir ters köşe yaşandı ve yeni bölüm tanıtımında Ferit’in Seyran’ın tüm çabalarına rağmen çekip gittiği görüldü.

Ferit ve Seyran’ın geçtiğimiz bölüm sonundaki öpüşme sahnesi ekrana damga vurmuştu. Yalı Çapkını izleyicileri artık aşkın fitilinin ateşlendiğini düşünmeye başladı. İkili arasındaki büyük aşkın başladığına dair yorumlar gelirken yeni bölüm fragmanı herkesi ters köşe yaptı. Seyran’ın yetişmesiyle gitmekten vazgeçeceği düşünülen Ferit, çantasını omuzuna atıyor ve kararından dönmüyor. Seyran ise çekip giden Ferit’in arkasından gözyaşlarına boğuluyor. Bu hafta Yalı Çapkını izleyicisini yine heyecan dolu bir bölüm bekliyor.

ÖPÜŞME SAHNESİ GÜNDEM OLMUŞTU

Star TV’nin yeni sezona damgasını vuran dizisi Yalı Çapkını’nın 13. bölümünde Seyran ve Ferit’in öpüşme sahnesi gündem olmuş ve dizinin hayranları büyük bir heyecanla bu sahneye kilitlenmişti. Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bölümün son sahnesine damgasını vuran öpüşme sahnesinin ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrilmişti. Bu öpüşme sonrasında herkes Ferit ve Seyran arasındaki yeni gelişmeleri merak etmeye başladı.

BEKLENEN FRAGMAN GELDİ

Yalı Çapkını’nın merakla beklenen 14. bölüm fragmanı geldi. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümün ilk fragmanında Ferit’in Seyran’ın havaalanına gelmesi ve aralarında geçen öpüşmeye rağmen gitmekten vazgeçmediği görüldü. Seyran’ı arkasında bırakarak çantasını omuzuna alıp giden Ferit’in bu hareketi izleyiciye büyük bir şaşkınlık yaşattı. Seyran ise Ferit’in arkasından gözü yaşlı bir şekilde kaldı. Halis ağanın rahatsızlığı yalıyı ayağa kaldırdı. Rahatsızlanarak apar topar hastaneye kaldırılan Halis, torunu Ferit’i yanında istemeye devam ederken Seyran ve ailesi de hastaneye ziyarete geldi. Seyran, Gülgün’e Ferit’in New York’a gittiğini söyledi. Gelecek bölümde neler olacağı büyük bir heyecanla beklenirken Ferit’in nasıl geri döneceği ve tüm gelişmeler merak ediliyor.

Başa dön tuşu