Medya

Yalı Çapkını 15. bölüm fragmanı geldi! Ferit geri döndü derken şimdi de Seyran gitti

Ekranların fenomen dizisi haline gelen Yalı Çapkını’nın yeni bölümü yine soluksuz izlendi. Geçtiğimiz haftaya damga vuran final sahnesiyle uzun süre gündemden düşmeyen Yalı Çapkını’nın yeni bölümü yine herkesi ekrana kilitledi. Ferit’in geri dönmesi ve Seyran-Ferit sahneleri büyük bir beğeniyle izlenirken Ferit’in tekrar Pelin ile görüşmek istemesi Seyran’ı çileden çıkardı. Seyran’la yemek yediği sırada Pelin’e gitmek isteyen Ferit, yavaş yavaş düzelmeye başlayan her şeyi tek bir hareketiyle yine dağıttı.

Seyran, Ferit’in düzelmeye başladığını düşünse de onun yanından tekrar Pelin’e gitmek istemesi Seyran’ı büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Ferit’e resti çeken Seyran’ın aldığı karar izleyiciyi hem şaşırttı hem de mutlu etti. Ferit’in güzel bir derse ihtiyacı olduğunu söyleyen Yalı Çapkını izleyicisi Seyran’ın baba evine dönme kararını destekleyen yorumlar yaptı.

FERİT GERİ DÖNDÜ

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını’nda yeni bölüm yine nefes kesti. New York’a gideceğini söyleyen ve Seyran’ın onu durdurmasına rağmen kararından vazgeçmeyen Ferit, dedesinin rahatsızlığını duyunca geri döndü. Seyran’ın öpücüğünün etkisinden çıkamayan Ferit Korhan, yalıya dönüş yaptı. Seyran ve Ferit sahneleri bölüm sonuna kadar çok beğenildi ve çok sayıda yorum aldı. Ancak bölümün sonunda Ferit yine yapacağını yaptı ve Seyran’ı baba evine dönmeye mecbur bıraltı.

SEYRAN BABA EVİNE DÖNÜYOR

Ferit ve Seyran’ın arası tam düzeldi derken Ferit’in Seyran’ın yanından Pelin’e gitmek istemesi ve hala Pelin’le görüşmek istemesi Seyran’ı çıldırttı. Yalıya geri dönen Ferit ve Seyran arasında büyük bir tartışma yaşandı. Seyran, Ferit’e resti çekti ve Pelin’le bir daha görüşmesini istemediğini açıkça söyledi. Ferit ise Seyran’ın bu sözlerine karşılık ona çok sert davrandı ve kendisine karışamayacağını söyledi. Seyran’ın sabrını taşıran cümleler kullanan Ferit, az sonra yemek masasında yaşanacaklardan habersiz Seyran’a bağırmaya devam etti. Kazım, kızını almak için yalıya geldi ve Korhan ailesine resti çekti. Halis ağa ise Seyran’a babasıyla gitmek isteyip istemediğini sordu. Seyran, Ferit’in sözleri ve davranışlarının ardından babasıyla gitme kararı aldı. Baba evine dönmeye karar veren Seyran’ın arkasından ne yapacağını bilemeyen Ferit’in bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

YALI ÇAPKINI 15. BÖLÜM FRAGMANI

Yalı Çapkını’nın merakla beklenen 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyran’ın yalıdan gitmesi Ferit’i derinden üzerken Halis ağa ise Kazım ve ailesine ateş püskürdü. Kazım, Seyran’ı tek bir şartla yalıya geri göndereceğini Korhanlar’ın ayağına gelip özür dilerse bu evliliğin devam edebileceğini söylüyor. Seyran ise Ferit’e hem çok öfkeli hem de çok kırgın. Ferit, Seyran’ı almak için Kazım’ın evine gidiyor ancak Seyran geri dönmek istemiyor. Ferit’in Seyran’ı geri döndürme çabaları ve iki aile arasında yaşanacak olaylar için yeni bölüm merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu