Medya

Yalı Çapkını dizisinin finali ifşa oldu! Gözyaşları sel olacak, bu sonu kimse beklemiyordu

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak ekrana aktarılan yapımlar arasında yer alıyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı dizinin her bir bölümü büyük bir merakla takip edilirken asıl merak edilen ise dizinin sonunda neler olacağı. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olduğu için hikayesi daha da merak edilen dizinin sonunda neler yaşanacağı merak konusu.

Başarılı oyuncu kadrosu ve ilk bölümden bu yana herkesi ekrana kilitleyen konusuyla yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yerini alan Yalı Çapkını, reytinglerde de başarısını sürdürüyor. Son dönemin en çok konuşulan yapımları arasında olan dizi ile ilgili merak edilen pek çok detay var. Gülseren Buğdayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve gerçek bir hayat hikayesinin ekrana uyarlanmış hali olan dizinin sonu da merak edilenler arasında. Büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin sonu da ortaya çıktı.

SEYRAN VE FERİT’İN HİKAYESİ HERKESİ ETKİLEDİ

Star TV’de yayınlanan ve Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yalı Çapkını dizisinde Seyran ve Ferit’in hikayesi herkesi çok etkiledi. Zorla evlendirilen Seyran ve Ferit’i bu evlilikte bekleyen maceralar ve iki aile içindeki bitmeyen entrikalar diziye heyecan katarken bir yandan da Suna’nın hikayesi merak uyandırıyor. Dizinin her bölümü merakla ve heyecanla takip edilirken sonunda neler olacağı da merak ediliyor.

YALI ÇAPKINI’NIN SONU NASIL OLACAK?

Maddi durumu iyi, özgüveni bir hayli yüksek, yakışıklı bir genç olan Ferit’in aşka ve evliliğe karşı inancı yoktur. Gaziantepli bir ailenin kızı olan Suna ile evlendirilmek isteyen Ferit, ailesinin baskısıyla evlenmeyi kabul eder ve ailesiyle birlikte Gaziantep’e gider. Ancak burada Suna’nın kardeşi Seyran’ı gören Ferit, Suna ile değil Seyran ile evlenmek istediğini söyler. Seyran ve Ferit, tamamen ailelerinin isteği ve baskısıyla nikah masasına oturur. Bu evlilik her iki genç için de gerçek bir evlilik değildir ve onlar için bir anlam ifade etmez. Ancak zaman geçtikçe bu durum Ferit için bambaşka bir hal alacaktır. Aile baskısıyla Seyran ile evlenen Ferit, Seyran’a aşık olacak ve onun için tüm hayatını değiştirecektir.

Başa dön tuşu