Medya

Yalı Çapkını Suna diziden ayrıldı mı? Yalı Çapkını 9. bölümde sürpriz veda, yalıda dengeler değişiyor

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını 9. bölümüyle yine izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Her hafta Cuma akşamlarına damgasını vuran ve izlenme rekorları kıran dizinin bu haftaki yeni bölümü yine merak konusu oldu. Seyran ve Ferit arasında neler olacağı, Suna’nın istemediği evliliği yapmaktan nasıl kurtulacağı merak ediliyor. Yalı Çapkını’nda bu hafta cevaplanması beklenen pek çok soru var.

Ferit ve Seyran’ın Abidin’le beraber Suna’yı Gaziantep’e gitmekten ve istemediği bir evlilik yapmaktan kurtarma planları izleyici tarafından merakla bekleniyor. Ferit, seyran ve Abidin üçlüsünün Suna için nasıl bir plan yaptığı merak edilirken dizinin yeni bölüm tanıtımında bu üçlünün Suna’yı evden kaçırdığı ve Suna’nın kayıplara karıştığını öğrenen Kazım’ın öfkeden adeta çılgına döndüğü görülüyor. Ancak Suna’nın dizinin tanıtımında yer almaması kafaları karıştırdı. Peki, Yalı Çapkını Suna diziden ayrıldı mı? Beril Pozam Yalı Çapkını kadrosundan çıktı mı? Yalı Çapkını Suna’ya ne oldu? Yalı Çapkını Suna nerede? İşte tüm merak edilenler…

FERİT VE SEYRAN SUNA’YI KAÇIRMA PLANLARI YAPIYOR

Yalı Çapkını’nın geçtiğimiz hafta ekrana gelen yeni bölümünde Suna’nın sarhoşken Ferit’i öptüğünü duyan Seyran çok sinirlenir ve ablasına bunu nasıl yaptığını sorar. Tam bu sırada babaları Kazım tüm olup biteni duyar ve öfkeden çılgına döner. Hem Seyran’ı hem de Suna’yı darp eden Kazım, Suna’yı apar topar evlendirerek Gaziantep’e göndermeye karar verir. Suna ise istemediği bir evlilik yapmak zorundadır. Ne yapacağını bilemeyen ve evlenip Gaziantep’e geri dönmek istemeyen Suna, Seyran’dan yardım ister. Yalı Çapkını’nın 9. bölüm fragmanında Seyran, Ferit ve Abidin’in Suna’yı kaçırma planları yaptığı görülür ancak fragmanda Suna’nın yer almaması soru işaretlerini beraberinde getirir.

YALI ÇAPKINI SUNA DİZİDEN AYRILDI MI?

Yalı Çapkını’nda yaşanan karmaşa izleyicinin kafasını karıştırdı. Suna’nın yeni bölüm tanıtımında gösterilmemesi izleyiciler tarafından ‘Suna diziden ayrılıyor’ yorumlarına sebep oldu. Yalı Çapkını izleyicileri dizide Suna karakterine hayat veren Beril Pozam’ın diziden ayrılma ihtimalini değerlendiriyor. Ancak Beril Pozam’ın diziden ayrıldığına dair yapım ekibinden veya oyuncudan gelen herhangi bir resmi açıklama yok. Sosyal medyada da konuyla ilgili çok sayıda yorum var. Yeni bölüm için tahmin yürüten izleyiciler evlenerek Gaziantep’e dönmek istemeyen Suna’nın kaçmış olabileceğini belirtiyor. Suna’nın intihar etme ihtimali de izleyicilerin yorumları arasında. Yalı Çapkını’nda Seyran’ın ablası Suna’nın akıbeti bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde belli olacak.

Başa dön tuşu