Ekonomi

Yapı Kredi Bankası duyurdu! EYT’lilere 8 bin 500 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak!

Mart ayı itibari ile yürürlüğe girmiş olan EYT yasası ile birlikte harekete geçen Yapı Kredi Bankası hem EYT yasasından faydalanarak emeklilik hakkı elde edecek olanlara hem de normal yollardan emekli olacak olanlara promosyon hizmeti sunacağını bildirdi. Ayrıca hali hazırda diğer bankalardan emekli maaşı alan vatandaşların da yeni emekli promosyonu kampanyasından ve diğer ek kampanyalarından yararlanabileceğini ifade eden Yapı Kredi Bankası, detayları kamuoyu ile paylaştı.

EYT yasasından faydalanarak emeklilik hakkını elde edecek olan milyonlarca vatandaşı bünyesine dahil edebilmek amacı ile promosyon kampanyasını güncelleyen ve yanı sıra ek kampanyalar da düzenleyen Yapı Kredi Bankası, ilgili kampanyalarının mart ayının sonuna kadar başvurulara açık kalacak olduğunu ifade etti. Özel banka, kampanyalarının ayrıntılarını ilgilileri ile paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN EMEKLİ PROMOSYONU DUYURUSU!

Mart ayı boyunca geçerli olacak olan yeni promosyon kampanyasını duyuran Yapı Kredi Bankası, emekli maaşı hesabını kendi bünyesine taşıyan mevcut emeklilere ve EYT yasasından faydalanarak emekli olacak olan yeni emeklilere, farklı tutarlarda ek ödeme hizmeti sunacağını belirtti. Özel banka, maaşını en az 3 yıl boyunca bankadan alacağını taahhüt eden emekliler için şu tutarlarda ek ödeme hizmeti sunacağını bildirdi:

  • Sosyal Güvenlik Kurumu maaşı 3.499 TL’ye kadar olan emeklilere: 4.500 TL
  • Sosyal Güvenlik Kurumu maaşı 3.500- 7.499 TL arasında olan emeklilere: 5.250 TL
  • Sosyal Güvenlik Kurumu maaşı 7.500- 9.999 TL arasında olan emeklilere: 6.750 TL
  • Sosyal Güvenlik Kurumu maaşı 10 bin TL ve üzeri tutarlarda olan emeklilere: 7.500 TL

YAPI KREDİ BANKASINDAN EMEKLİLERE EK ÖDEME KAMPANYALARI!

Maaş hesabını mart ayının sonuna kadar taşıyan emeklilere ve yeni emekli olacak olan EYT’lilere promosyon ödemesinin haricinde ek ödeme hizmetleri sunacağını belirten Yapı Kredi Bankası; en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 250 TL, 3 Mayıs tarihine kadar kart aracılığı ile 500 TL’lik harcama yapanlara 750 TL, toplamda 1.000 TL daha fayda tanımlayacağını bildirdi.

Başa dön tuşu