Ekonomi

Yapı Kredi büyük kozunu oynadı! 13,5 milyon emekliye rekor maaş promosyonunu açıkladı

Yapı Kredi Bankası Şubat ayı güncel emekli promosyon rakamlarını duyurdu. Büyük kozunu oynayan Yapı Kredi Bankası’ndan emeklilere binlerce lira karşılıksız ödeme var.

Yapı Kredi büyük kozunu oynadı! 13,5 milyon emekliye rekor maaş promosyonunu açıkladı. Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, maaşını taşıyan emeklilere ödediği promosyon ücretlerini artırıyor. Ocak ayında da yüksek promosyon ödemeleri ile dikkatleri üzerine toplayan Yapı Kredi Bankası Şubat ayı güncel emekli promosyon rakamlarını paylaştı. emeklinin yüzü Şubat ayında gülecek nokta SSK BAĞ-KUR memur emeklisi tüm emekliler başvuru yapmaları halinde Yapı Kredi’den binlerce liralık promosyon alma hakkına sahip olacak. Yapı Kredi Bankası güncel emekli promosyon ücretleri haberimizde…

Milyonlarca emeklinin geçtiğimiz yıl Temmuz ayında aldığı maaş zammı sonrasında bankalar devreye girmişti. Aslında 2018 yılından bu yana ödenen emekli promosyonları geçen yıl resmen katlandı. Bankalar arasında da büyük bir rekabet başlarken Yeni yılda emekli maaşlarına yapılan %30 artış bankaların daha da iştahını kabarttı. Ocak ayında bankalar geçtiğimiz yılın aynı rakamlarına emeklilere ödedi. Fakat Şubat ayında rekabet yeniden başlıyor. Yapı Kredi Bankası Şubat ayı güncel emekli promosyonu ücretlerini açıklayan ilk banka oldu. en yüksek promosyon ücretlerini ödeyen Yapı Kredi Bankası emeklinin yüzünü yine güldürecek. Peki Yapı Kredi 2023 Şubat ayı promosyon ücretleri ne kadar oldu? Yapı Kredi kaç TL promosyon veriyor?

YAPI KREDİ GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Yapı Kredi Bankası Yeni yılda emekli promosyon ücretlerine zam yaptı. Ocak ayında SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisinin maaşlarına yapılan yüzde 30 artışın ardından Yapı Kredi Bankası’nın promosyon ücretleri de yükseldi. Türkiye’nin en köklü özel bankalarından olan Yapı Kredi milyonlarca emekliye Vereceği güncel emekli promosyon ücretlerini resmi internet sitesinden açıkladı. Şubat ayı Yapı Kredi Bankası güncel emekli promosyon ücretleri şöyle:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 4.200 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.900 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 6.300 TL

10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 7.000 TL

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI

Yapı Kredi Bankası’nın Şubat ayında ödeyeceği emekli promosyonu ay sonuna kadar geçerli olacak. Başvuru yapmak isteyen adayların sadece emekli maaşını taşıması ve 3 yıl boyunca Yapı Kredi’den almak için taahhüt sözleşmesini imzalaması yeterli olacak. Emekli maaşını taşıyan emeklileri Yapı Kredi’de ücretsiz havale ve EFT ile düşük faizli kredi fırsatları da başta olmak üzere çok sayıda avantaj bekliyor. Yapı Kredi emekli promosyon başvurusu için en yakın banka şubesine gidebilir ya da e-devlet üzerinden maaşınızı taşıyabilirsiniz.

Başa dön tuşu