Ekonomi

Yapı Kredi freni boşalmış kamyon gibi para saçıyor! 0 faizli 10 bin TL nakit ödemeyi başvuru yapanın hesabına aktarıyor

Yapı Kredi’den milyonların beklediği haber! Muslukları sonuna kadar açtı para saçıyor. Resmen duyurdu, sıfır faizli 10.000 TL kredi verecek. Son başvuru tarihi 30 Kasım.

Yapı Kredi freni boşalmış kamyon gibi para saçıyor! 0 faizli 10 bin TL nakit ödemeyi başvuru yapanın hesabına aktarıyor. Yapı Kredi’den vatandaşın derdine derman olacak sıfır faizli kredi duyurusu geldi. 30 Kasım’a kadar başvuru yapanlara banka tarafından faizsiz kredi desteği sağlanacak. 6 ay vade seçeneği ile verilecek olan kredi kampanyasından Yapı Kredi müşterilerinin yanı sıra Yeni Yapı Kredili olanlar da faydalanacak.

Acil nakit ihtiyacı olanlar için Yapı Kredi’den güzel duyuru geldi. Sabah saatlerinde yaptığı açıklama ile milyonların yüzünü güldüren banka, faizsiz 10 bin TL kredi desteği sağlamaya hazırlanıyor. 6 ay vade seçeneği ile sunulacak olan sıfır faizli kredi den herkes faydalanabilecek. Ancak başvuru süresi kısıtlı. Krediden yararlanmak isteyenlerin 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Yapı Kredi 6 ay vadeli faizsiz kredi kampanyası ile ilgili detaylar haberimizde…

YAPI KREDİ SIFIR FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ VERİYOR

Yapı Kredi Bankası’ndan yapılan son dakika duyurusuna göre 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olmak üzere sıfır faizli 10.000 TL kredi desteği sağlanacak. Kredi kampanyasına başvuru işlemleri Yapı Kredi şubelerinden ve mobil bankacılık ile internet bankacılığı üzerinden yapılabilecek. Yapı Kredi faizsiz kredi desteği 6 ay vadeli olarak sunuluyor. Yani nakit kredi ihtiyacı olan hareket 6 aylık vade seçenekleri ile bu kampanyadan faydalanabiliyor.

YAPI KREDİ ATM’LERİNDEN DE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Ayrıca sıfır faizli kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası’nın yurt genelinde bulunan tüm ATM’lerinden de söz konusu krediye başvuru yapmak mümkün. Yapı Kredi müşterileri bankamatik kartını ATM’ye taktıktan sonra başvurular bölümünden Kredi başvurusunu seçerek işleme devam edebilir.

KİMLER FAYDALANABİLİYOR?

Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyasından faydalanabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, bankalarla kredi açısından bir problem yaşamıyor olmak ve tabii ki Düzenli bir gelire sahip olmak gibi şartlar aranıyor. Bu şartları taşıyanlar tek bir tuşla başvuru işlemlerini yaparak anında 10.000 TL faizsiz nakit ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Başa dön tuşu