Ekonomi

Yapı Kredi ve Akbank az önce duyurdu! 18 yaşından büyük herkese 10 bin TL faizsiz nakit para verilecek

Yapı Kredi ve Akbank acil Nakit paraya ihtiyacı olanlar için az önce duyurdu. 2 banka faizsiz 10 bin TL nakit verecek. Üstelik 6 ay vade seçeneği sunuluyor. 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilir.

Yapı Kredi ve Akbank az önce duyurdu! 18 yaşından büyük herkese 10 bin TL faizsiz nakit para verilecek. Ekonomik sıkıntı çeken ve acil Nakit paraya ihtiyacı olanlar için Yapı Kredi ve Akbank’tan duyuru geldi. 2 banka 18 yaşından büyük herkese faizsiz 10 bin TL nakit para vereceğini duyurdu. Faizsiz kredi kampanyasına başvurular başladı. Başvuru yapmak isteyenler banka şubelerinden, mobil bankacılık üzerinden, Internet bankacılığı aracılığı ile başvuru yapabilir. Peki, faizsiz kredi başvuru şartları nelerdir? Yapı Kredi ve Akbank faizsiz kredi ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Yapı Kredi ve Akbank 18 yaşından büyük herkese faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Üstelik Kredi de 6 ay ödeme erteleme seçeneği de bulunuyor. 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi başvurusu Yapı Kredi ve Akbank şubeleri üzerinden yapılıyor. 2 özel banka bir gün müşterilerine yüzde 0 faizle acil nakit ihtiyaçlarını giderme fırsatı sunuyor. Her iki bankada resmi internet sitesinden yaptıkları açıklamada faizsiz kredi kampanyasında bugün başvuru yapanların ödemelerini Şubat ayında yapabileceğini duyurdu. 6 ay ödeme erteleme seçeneği ile verilen faizsiz kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

YAPI KREDİ’DEN 6 AY ÖDEME ERTELEMELİ FAİZSİZ KREDİ

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile 10 bin TL faizsiz kredi vereceğini açıkladı. 30 Kasım’a kadar başvuru yapanlar kampanyadan yararlanabilecek. Kasım ayı içinde Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyasından faydalananlar 6 ay ödeme erteleme seçeneğinden de faydalanabilecek. Yapı Kredi sıfır faizli kredi kampanyası aynı zamanda masrafsız. Yani 10.000 TL kredi kullanmanız durumunda dosya masrafı ödemeyeceksiniz.

AKBANK’TAN 10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Yine faizsiz kredi kampanyası veren diğer bir banka ise Akbank oldu. 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapanlar 6 ay vadeli 10.000 TL faizsiz kredi olabilecek. Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada bu kampanyanın sadece yeni Akbank müşterisi olanlar için geçerli olduğu belirtildi.

30 Kasım tarihine kadar cep telefonuna Akbank mobil uygulamasını indiren ve Akbank’a üye olmak istiyorum butonuna tıklayarak Akbank müşterisi olan kişilere faizsiz kredi desteği sağlanacak. Ayrıca Akbank’ın bu kredisi için kredi kartı başvurusu yapmak da gerekiyor. 15 Aralık tarihine kadar kredi kartı onaylanan Akbank müşterileri faizsiz kredi avantajından yararlanabiliyor.

Başa dön tuşu