Ekonomi

Yapı Kredi’den Kasım ayında nefes aldıracak kampanya! Koşulsuz, şartsız, sıfır faizli 10 bin TL veriliyor! Şartları sağlayan herkes alacak

Yapı Kredi Bankası’ndan müşterilerinin yüzünü güldürecek haber geldi! Şartları taşıyanlara kasım ayı sonuna kadar koşulsuz şartsız faizsiz nakit para verilecek. 10.000 TL nakit hesaplara geçecek.

Yapı Kredi’den Kasım ayında nefes aldıracak kampanya! Koşulsuz, şartsız, sıfır faizli 10 bin TL veriliyor! Şartları sağlayan herkes alacak. Yapı Kredi Bankası, emekli maaş promosyonu fırsatlarının yanı sıra Şimdi de faizsiz nakit avans kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Milyonlarca müşterisine yönelik yeni bir kampanya daha duyuran yapı kredi bankası, 10.000 TL’ye Varan nakit parayı koşulsuz şartsız ve faizsiz olarak vereceğini duyurdu. Peki, Yapı Kredi faizsiz kredi başvuru şartları ne? Kimler Yapı Kredi Bankasından faizsiz nakit para alabilir?

Yapı Kredi Bankası yeni müşterileri için faizsiz nakit avans desteği sağlayacak. Milyonlarca müşterisi bulunan Yapı Kredi Bankası’ndan bu sabah saatlerinde son dakika duyurusu geldi. Başvuru şartlarını Taşıyan herkes nakit avans fırsatından yararlanacak. Peki, Yapı Kredi faizsiz 10 bin TL nakit avans başvuru şartları neler? Kimler Yapı Kredi’den faizsiz nakit avans alabilir?

YAPI KREDİ FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Yapı Kredi Bankası, sadece müşterilerine özel yeni faizsiz nakit avans kampanyası başlattı. Şartları Taşıyan herkes başvuru yapması durumunda banka şubesine bile gitmeye gerek olmadan faizsiz nakit alabiliyor. Sosyal medyadan ve resmi internet sitesinden duyuru yayınlayan var Yapı Kredi Bankası, yeni müşteri olanların bu fırsattan faydalanacağını bildirdi. Ayrıca Yapı Kredi Bankası’nın faizsiz avans kampanyasında vade sayısı 36 aya kadar çıkabiliyor. 10.000 TL nakit avans ATM’den alınıyor banka şubesine gitmeye gerek yok. Aylık taksit tutarı da son derece makul oluyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Yapı Kredi faizsiz nakit avans kampanyasından faydalanmak için müşteri olmak gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, Yapı Kredi Bankası müşterisi olan, bankalarla herhangi bir problemi olmayan Yani kredi kullanmak için herhangi bir engeli bulunmayan herkes başvuru yapabiliyor. Yapı Kredi Bankası şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda ATM üzerinden de başvuru yapmanız mümkün. Fakat banka bazı evraklar isteyebiliyor. O sebeple banka şubelerinden başvuru yapmak işlemlerin daha hızlı ilerlemesine yardımcı oluyor.

Yeni müşterilerine faizsiz ve koşulsuz şartsız 10.000 TL nakit avans sunan Yapı Kredi bankası, 6 ay vadeli seçeneklerle anında nakit para almanıza yardımcı oluyor. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu nakit avans imkanından faydalanmak için videolu başvuru hizmetini de kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu