Ekonomi

Yapı Kredi’den maaş promosyonuna 8 kat zam! Tam 27 bin TL ödeme yapacak

Yapı Kredi Bankası’ndan sabah müjdesi geldi! Maaş promosyonunda ödeme miktarı 8 kat artırıldı. Yapı Kredi artık 27.000 TL promosyon ödeyecek.

Yapı Kredi’den maaş promosyonuna 8 kat zam! Tam 27 bin TL ödeme yapacak. Yapı Kredi Bankası’ndan emeklilere ve kamu çalışanlarına bomba gibi Müjdeli Haber bu sabah geldi. Artık maaş promosyonunda ödeme 8 kat artırıldı. yani Yapı Kredi Bankası çalışanlara 27 bin liraya varan promosyon ödemesi yapacak. Başvuru yapmak için geç kalmayın. Çünkü ödeme ay sonuna kadar devam edecek.

Yapı Kredi Bankası maaş promosyonu kampanyasında liderliğini elinde tutmaya devam ediyor. bu Temmuz ayından bu yana hem emeklilere hem de çalışanlara yüksek promosyon vermesi ile bilinen Yapı Kredi Bankası’ndan yeni bir hamle daha geldi. başvuru yapanlara bankadan 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Kampanyanın detayları da Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

YAPI KREDİ PROMOSYON KAMPANYASINDA ATAĞA KALKTI

Açıklama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yapıldı. Ekrem İmamoğlu yaptığı duyuruda Yapı Kredi Bankası ile İBB arasında yapılan sözleşme doğrultusunda İBB ve iştirak şirketlerini de çalışanlara 27.000 TL promosyon ödemesi yapılacağını bildirdi. Ayrıca Yapı Kredi Bankası Geçtiğimiz günlerde polis memurlarına da 27.000 TL promosyon vereceğini açıklamıştı. yani böylece Yapı Kredi’nin promosyon ödemesine 8 kat zam yapıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı;

“Yapılan görüşmeler neticesinde protokol revize edilmiştir. Yeni promosyon protokolünün süresi 3 yıl olarak belirlenmiş ve tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın her personele 27 bin TL ödenmesi karara bağlanmıştır. Yeni protokol 1 Kasım 2022 tarihinde yürürlüğe girecektir”

KASIM AYI SONUNA KADAR HESAPLARA YATACAK

Yapı Kredi Bankası tarafından hem polis memurlarına hem de İBB çalışanlarına verilecek olan 27.000 TL promosyon ödemeleri kasım ayı sonuna kadar hesaplara yatacak. Böylece Yapı Kredi bir özel bankalar arasında yüksek promosyon veren bankalara adını yazdırmış olacak.

Ayrıca Yapı Kredi bankasının emekli maaşı alanlara verdiği promosyonda da artış var. Yapı Kredi den kasım ayı sonuna kadar başvuru yapan emeklilere maaşa göre promosyon dönemi başladı. emekliye verilecek olan nakit promosyon 7500 TL’nin üstüne çıkıyor. 3 yıllık taahhüt karşılığında yapılacak olan Ödeme için banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu