Medya

Yargı Serdar’ı kim öldürdü? Çınar, Parla, Aylin, Gül, Merdan Dede hepsi şüpheli! Ceylin ve Ilgaz’ı çok zor günler bekliyor, aile fena karışıyor

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı’nın yeni bölümü için geri sayım başladı. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yargı dizisinde heyecan bir an olsun bitmiyor. İzleyicinin soluksuz takip ettiği dizinin her bölümü ekrana damga vuruyor. İzlenme rekorları kıran dizinin ikinci sezonu da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Ancak Yargı’nın bu haftaki bölümünde Erguvan ve Kaya ailesini oldukça zor zamanlar bekliyor. Özellikle Ceylin ve Ilgaz ikilisi ailenin içinden çıkamadığı bu durumdan en çok etkilenen ikili olacak.

Yargı’da uzun zamandır herkesin başına bela olan Serdar’ın geçtiğimiz haftalarda Çınar’la yüzleşmesi ekrana damgasını vurmuş ve son sahnesi herkesi meraklandırmıştı. Serdar’ın yanına elinde silahla giden Çınar ve onu yalnız bırakmayan Parla’nın nasıl bir olayın içine düştüğü merak edilirken Gül, Aylin ve Merdan Dede’nin bu olayın neresinde olduğu ve Serdar eğer vurulduysa onu kimin vurduğu merak ediliyor. Yargı’nın yeni bölüm tanıtımlarına göre Serdar’ın öldüğü düşünülüyor. Ancak Çınar mı, Parla mı, Merdan Dede mi, Aylin mi, Gül mü yoksa bir başkası mı Serdar’ı öldürdü henüz bilinmiyor.

YARGI’DA SERDAR OLAYI ORTALIĞI KARIŞTIRACAK

Sevilen dizi Yargı, 44. Bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İzleyicinin severek takip ettiği Il-Cey aşkı ve dizideki adrenalin dolu sahneler ikinci sezonda da ilgi görüyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla ekranda fark yaratan yapımlardan biri olan Yargı’nın bu haftaki bölümünde Serdar olayı ortalığı karıştıracak. Çünkü geçtiğimiz hafta ekrana gelen yeni bölümde Çınar, elinde silahla Serdar’ın yanına gitmişti. Çınar’ın yanı sıra Parla, Aylin, Gül, Merdan Dede de olay yerindeydi ancak Serdar’ı onlardan biri mi öldürdü yoksa bir başkası mı öldürdü yeni bölümde belli olacak.

ILGAZ VE CEYLİN’İ ZOR GÜNLER BEKLİYOR

Çınar’ın Serdar’ın başına silah dayadığı sahne ve bu anlarda Parla, Gül, Merdan Dede, Osman ve Çınar’ın diğer arkadaşlarının olay yerinde olması kafaları karıştırdı. Bu sahneden sonra Gül’ün yemek davetine geçildi ve orada neler yaşandığı gösterilmedi. Ancak yemek sırasında Gül, Parla, Çınar ve Aylin’in tuhaf davranışları akıllarda soru işaretleri bıraktı. İzleyiciler Serdar’ı Çınar, Gül, Merdan Dede ve Parla’nın öldürmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Ancak Serdar’ın başkası tarafından öldürülmüş olabileceği fakat suçun Çınar ve diğerlerinin üzerine kalabileceği yorumları da yapılıyor. Serdar olayında en büyük zararı ise Ceylin ve Ilgaz görecek. Çünkü aile üyelerinin büyük bir kısmı Serdar’ın yanındaydı ve özellikle Çınar’ın elinde tuttuğu silahı ona Yekta’nın adamı vermişti. Şimdi gözler Yargı’nın yeni bölümüne çevrildi. Yeni bölümde Srdar olayının çözülmesi ve tüm bilinmeyenlerin açığa çıkması bekleniyor. Yargı, yeni bölümüyle 20 Kasım 2022 Pazar (bu akşam) saat 20.00’de Kanal D’de.

 

Başa dön tuşu