Medya

Yasak Elma dizisindeki hemşire sahnesine tepki yağıyor: Hemen özür dileyin

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın bu hafta ekrana gelen yeni bölümündeki bir sahne tepki topladı. Uzun yıllardır ekran macerasını sürdüren ve izlenme rekorları kıran dizinin bu hafta yayınlanan yeni bölümü izleyiciyi kızdırdı. Kumru’nun yeni tanıştığı doktoru hastanede ziyarete gittiği sahnedeki bir detay sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medya kullanıcıları bu sahne sebebiyle hemen özür dilenmesi gerektiğini belirten yorumlar yaptı.

Yasak Elma’nın bu hafta izleyiciyle buluşan yeni bölümündeki bir sahneye tepki yağdı. Doktorun hemşireden çay istediği sahne tepkilere neden oldu. Tepki çeken çay sahnesi kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti. Sosyal medya kullanıcıları ise böyle bir sahne yayınlandığı için dizinin senaristinin tüm hemşirelerden hemen özür dilemesi gerektiğini ifade eden paylaşımlarda bulundu.

YASAK ELMA’DA TEPKİ ÇEKEN SAHNE

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Şebnem Dönmez gibi başarılı oyuncuların yer aldığı sevilen dizi Yasak Elma, uzun yıllardır başarılı ekran macerasını devam ettiriyor. Her Pazartesi izlenme rekorları kıran dizinin bu hafta ekrana gelen yeni bölümündeki bir sahne ise tepkilere neden oldu. Kumru’nun yeni tanıştığı doktoru hastanede ziyarete gittiği sahnede doktorun’ Yeşim hemşire bize iki çay getirir misin?’ sözleri izleyiciyi kızdırdı.

ÖZÜR BEKLENİYOR

Dizide doktorun hemşireden çay istediği sahneye tepkiler çığ gibi büyürken bu sahne kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ‘Hemşireler sizin çaycınız değil. Hemen özür dileyin!’, ‘Hemşirelik kutsal bir meslektir. Kimsenin çaycısı değildir. Dizinin senaristi tüm hemşirelerden özür dilemelidir.’, ‘Senarist bir an önce özür dilemeli. Hemşire çaycı değildir.’ şeklinde yorumlarda bulundu.

Başa dön tuşu