Medya

Yasak Elma yeni bölüm hakkında şaşırtan karar! Yasak Elma bu akşam yayınlanmayacak, sebebi belli oldu

FOX TV’nin uzun yıllardır ekran macerasına devam eden sevilen dizisi Yasak Elma’nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ve başarısını uzun süredir devam ettiren dizinin yeni bölümüyle ilgili araştırmalar sürerken dizinin bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümünün ekranda olmaması merak uyandırdı.

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisi Pazartesi akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Her hafta büyük bir ilgiyle izlenen ve her bölümü gündem olan dizinin bu akşam ekrana gelmesi beklenen yeni bölümü yayınlanmadı. Peki, Yasak Elma 14 Kasım 2022 Pazartesi yeni bölüm neden yok? Yasak Elma bu hafta neden yok? Yasak Elma bu akşam yok mu? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman? Yasak Elma bitti mi, final mi yaptı? İşte tüm merak edilenler…

YENİ BÖLÜM BU AKŞAM YAYINLANMAYACAK

Yasak Elma’nın 14 Kasım 2022 Pazartesi akşamı saat 20.00’de başlaması beklenen 155. bölümü ekrana gelmedi. Yeni bölüm yerine dizinin geçen haftaki bölümü yayınlandı. Tekrar bölümüyle ekrana gelen dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

TAKSİM’DEKİ TERÖR SALDIRISI NEDENİYLE YAYINLANMAYACAK

Ulaşılan bilgilere göre Yasak Elma dizisinin yapımcıları dün akşam saatlerinde Taksim İstiklal Caddesi’nde meydana gelen terör saldırısı nedeniyle diziyi yayınlamama kararı aldı.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bu akşam Yasak Elma’nın yeni bölümünü ekranda göremeyen izleyiciler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Dizinin tekrar bölümü ekrana verilirken yeni bölümün ise 21 Kasım 2022 Pazartesi saat 20.002de yayınlanması bekleniyor.

 

Başa dön tuşu