Medya

Yazar Aşkım Kapışmak Manisalılar ile bir arada

Manisa Şehzadeler ilçesinde, Şehzadeler Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte Yazar ve Davranış Dili Uzmanı Aşkım Kapışmak ile Manisalılar buluştu. Konferans “İyi hissetmek ve kötü duygulardan arınmak” kapsamında gerçekleştirildi.

Şehzadeler Belediyesi, Kültür ve sanat programları ile ilgili olarak uzman isimleri çağırıp kendi alanlarında Manisalılar ile buluşturuyor.

Son olarak Yazar ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak’ı konuk eden Şehzadeler Belediyesi, Manisalıların “İyi hissetmek, kötü duygulardan arınmak” konulu konferanstan faydalanmasını sağladı. Şehzadeler ilçesi vatandaşları yoğun ilgi göstererek katıldı ve Kapışmak anlatıları ile çok keyifli anlar yaşanmasını sağladı.

Şehzadeler Belediyesi’nin Başkanı ise Ömer Faruk Çelik ve Başkan Yardımcıları Fatih Baybatur ile Ahmet Songüler, Yunusemre Beledisi Başkan Yardımcısı Şule Uygur ve birçok Manisa vatandaşı katıldı. Hem eğlenceli hem öğretici anlar yaşanan etkinlikte Lale Salonunu dolduran vatandaşlar da sohbete dahil oldu. Yazar ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, gelen sorulara da cevap verdi. Şehzadeler Belediyesi Başkanı Çelik, teşekkürlerini sunarak Kapışmak’a hediye takdim etti.

Başa dön tuşu