Ekonomi

Yeni rekor geldi! 27.000 TL promosyon ödenecek! Yılsonunda ilaç gibi gelecek

Maaş promosyonunda yeni rekor. 27.000 TL promosyon ödemesi için imzalar atıldı. Bu ödemeyi yıl sonunda ilaç gibi gelecek.

Yeni yıl için geri sayım başlarken maaş promosyonunda da rekabet hız kesmeden devam ediyor. emekliler ve kamu çalışanları promosyon fırsatlarını Yıl sonuna doğru daha yoğun bir şekilde araştırıyor. bugün yine bir rekor promosyon anlaşmasına imza atıldı. TRT personeli Yıl sonuna doğru yapılan Bu anlaşma ile birlikte binlerce liralık promosyon alacak. TRT personeline verilecek 27.000 TL promosyonun detayları haberimizde…

Emekli maaş promosyonu fırsatlarında Yılın son ayı kampanyaları devam ediyor. Aralık ayına özel olarak emeklilere ve kamu çalışanlarına bankalardan peş peşe yeni teklifler geliyor. bugün TRT’de çalışanları için yeni bir promosyon kampanyasına imza attı. Uzun süreden beri bir banka ile promosyon görüşmelerini yürüten TRT güzel haberi duyurdu. TRT çalışanlarına tam 27.000 TL promosyon verilecek. Promosyon için başvuru yapmaya gerek yok tüm çalışanların hesaplarına yatacak.

27.000 TL PROMOSYON ANLAŞMASI İMZALANDI

TRT, binlerce çalışanı için yaptığı görüşmeleri sonuçlandırdı. Bir banka ile yapılan anlaşma sonucunda TRT çalışanlarına 27.000 TL Maaş promosyonu ödenmesi için imzalar atıldı. Aralık ayın maaşları ile birlikte söz konusu promosyonda hesaplara geçecek. promosyon fırsatının tek seferde peşin olarak ödeneceği öğrenildi.

3 YILLIK ANLAŞMA SAĞLANDI

TRT’den yapılan açıklamaya göre binlerce çalışan için 3 yıllık anlaşma sağlandı. Yapılan anlaşma gereğince TRT çalışanlarının hesaplarına 27.000 TL Maaş promosyonu tek seferde yatırılacak. Ayrıca TRT çalışanlarından herhangi bir havale EFT ya da Fast işleminde ücret talep edilmeyecek. Yine TRT çalışanları varlıkları otomatik ödeme talimatlarında ek ücret ödemeyecek.

Başa dön tuşu