Siyaset

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a bıçaklı saldırı

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Ankara’daki ofisinde bıçaklı saldırıya uğradı. Yılmaz’ın kalçasından bıçaklandığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Olayın ardından açıklama yapan eski CHP Milletvekili Ensar Öğüt, Öztürk Yılmaz’ın baygınlık geçirdiğini ve şu anda sağlık durumunun iyi olduğunu aktardı.

Yenilik Partisi Öztürk Yılmaz’ın Ankara’daki ofisinde bıçaklı saldırıya uğradığı öğrenildi. Kanlda içinde yerde kalan Yılmaz’ın bu anlara ait fotoğrafları paylaşılırken kalçasından yaralanan Yılmaz’ın hastaneye kaldırıldığı öğrenilirken saldırganın ise kaçtığı bilgisine yer verildi. Olayın ardından eski CHP Milletvekili Ensar Öğüt açıklama yaptı.

GÖRÜŞME İÇİN GELEN KİŞİNİN BIÇAKLI SALDIRISINA UĞRADI

Yenilik Partisi Genel Başkanı 26. ve 27. Dönem Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Ankara’daki ofisinde bıçaklı saldırıya uğradı. Alınan bilgilere göre, görüşmek için ofisine gelen kimliği belirsiz bir şahıs Yılmaz’a bıçakla saldırdı. Bıçaklı saldırı sonucunda kalçasından yaralanan Yılmaz’ın baygınlık geçirdiği öğrenildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Olayın ardından ofistekilerin ihbarıyla gelen sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapılan Öztürk Yılmaz, daha sonra ambulansla özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırganın olayın ardından kaçtığı ve polis ekiplerinin kaçan saldırganı bulmak için çalışma başlattığı öğrenildi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Bıçaklı saldırının ardından açıklama yapan Yenilik Partisi, ’13. Cumhurbaşkanlığı adayı ve Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ofisinde bıçaklı saldırıya uğradı.’ ifadelerine yer verdi. Bir açıklama da eski CHP Milletvekili Ensar Öğüt’ten geldi. Öğüt, ‘Öztürk Yılmaz baygınlık geçirdi ancak şu an durumu iyi’ diyerek Yılmaz’ın sağlık durumu hakkında da bilgilendirme yapmış oldu.

Başa dön tuşu