Ekonomi

Yıl sonunda promosyon bombası patladı! O banka 30 bin TL promosyon veriyor! İmzalar atıldı, hesaba geçeceği tarih belli oldu

Maaş promosyonu müjdesi. O banka 30.000 TL promosyon ödeyecek. Başvuru şartı yok tek bir imza ile çalışanların hesabına yatacak.

Yıl sonunda promosyon bombası patladı! O banka 30 bin TL promosyon veriyor! İmzalar atıldı, hesaba geçeceği tarih belli oldu. 2022 yılında emekli ve kamu çalışanlarına ödenen promosyonlar çok konuşuldu. yavaş yavaş 2023 yılı için geri sayım devam ederken yine promosyon fırsatları gündemde. Yılın son promosyon bombası patladı. O banka anlaşma sağladı 30.000 TL promosyon ödemesi yapacak. Ödeme tek seferde aralık ayı sonuna kadar hesaplara yatacak.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek milyonlarca çalışanı sevinçten havalara uçuracak açıklamayı yaptı. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan personel maaş ödemesi ihalesini kazanan banka belli oldu. Nihayet imzalar atıldı ve promosyon tutarı da ortaya çıktı. Antalya Büyükşehir Belediyesinde çalışan memur sözleşmeli personel ve kadrolu işçilere 3 yıllık promosyon peşin olarak ödenecek. TEB ile anlaşma sağlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi personeline 30.000 TL promosyon müjdesi verdi.

KARŞILIKLI İMZALAR ATILDI

Antalya Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli memur ve kadrolu işçilerin maaş ödemeleri üzerine promosyon anlaşmasını sağladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve TEB bölge direktörü İbrahim Savaş ile şube müdürü Mahmut Yıldız buluştu. 2022 yılı sonuna kadar Antalya Büyükşehir Belediye personeline ödenecek olan promosyon miktarı da Böylelikle ortaya çıktı. Başkan böcek yaptığı açıklamada 2022 maaş farkı ödeme ve parasal miktarın büyüklüğü ile promosyon ihalesini bir kez daha gerçekleştirdiklerini ifade etti.

30.000 TL ÖDEME YAPILACAK

Çalışanlarına her daim düşünerek hareket ettiklerini belirten Başkan böcek, sendikalarında katılımları ile birlikte tüm bankalarla görüşmelerin yap gerçekleştiğini söyledi. 3 defa ihaleye çıkıldığını ve en yüksek teklifi Türkiye Ekonomi Bankası’nın verdiğini söyleyen böcek, Ocak ayında memur ve sözleşmeli personelin hesaplarına 3 yıllık peşin 30.000 TL ödeme yapılacağını dile getirdi. Başkan böcek şu ifadeleri kullandı;  “Yol arkadaşlarım bu promosyonu güle güle kullansın. Şirket personeli arkadaşlarımızın da ihalesi kısa sürede gerçekleşecek. Bugünkü imzaladığımız promosyon sözleşmesinden 2 bin 170 çalışanımız faydalanacak. Hayırlı uğurlu olsun”

OCAK AYINDA HESAPLARA YATACAK

Antalya Büyükşehir Belediyesi personeline TEB tarafından yapılacak olan ödeme 2170 personeli kapsıyor. 30 bin TL olarak ödenecek promosyon 3 yıllık sözleşme karşılığında yapıldı. Ocak ayında promosyon ödemesi Antalya Büyükşehir Belediyesi personelinin hesabına yatacak.

Başa dön tuşu