Medya

Yılbaşı gecesi izlenecek en iyi filmler! En iyi Noel filmleri

Yılbaşı gecesini evde geçirmeyi tercih edenler için en iyi yeni ve klasik film önerileri…

2023’e girerken evde kalmayı tercih edenler için en iyi yılbaşı filmlerini listeledik. Yılbaşı ruhunu hissettiren filmler yeni yıla evde girecek olanlar için çok güzel bir seçenek olacaktır.

The Noel Diary 2022

Yılbaşında küçüklüğünün geçtiği evi temizleyen bir roman yazarının, annesini arayan bir kadınla tanışmasıyla başlayan filmde geçmişlerini irdelerken eski günlerde kalplerinin anahtarını bulan iki kişi konu alınıyor.

Yılbaşı Gecesi 2022

Gülse Birsel ve Ozan Açıktan imzası taşıyan Yılbaşı Gecesi filmi sosyal medyanın gündeminde olan bir yılbaşı kutlama filmi. Sokağa çıkma yasağının Didem’in hayallerini yıkmasıyla başlayan filmde Ozan çareyi komşuları partiye davet etmekte buluyor.

Noel Çarpması

Başrolünde Lindsay Lohan’ın oynadığı Noel Çarpması yılbaşına günler kala otelin varisinin nişanlısıyla kayak yaparak kaza geçirmesiyle beraber yaşanan ilginç gelişmeleri ve beklenmeyen bir aşkın doğuşunu konu alıyor.

The Guardiand of The Galaxy Holiday Special 2022

Bu filmde Galaksinin Koruyucuları kadrosu oynuyor. Filmde mükemmel bir noel havası yaşatılıyor.

Love Hard

Kullandığı arkadaşlık uygulamasında ruh eşini bulan Los Angeles’lı yazar, onunla tanışmak için dünyanın diğer ucuna gidince kandırıldığını öğrenir.

Evde Tek Başına (Home Alone)

Klasiklerden olan Evde Tek Başına ailece harika zaman geçirmek için güzel bir tercih olacaktır. Kevin, ailesinin tatile çıkmasıyla evde yalnız kalır ve çılgın bir macerayla baş eder.

Bridges Jones’s Diary

32 yaşına yeni yıl başında giren Bridget, günlük tutmaya başlar ve başına gelen ilginç anıları kaydeder. Hayatına çekidüzen vermeye çalışırken ilginç olaylar yaşar.

Yılbaşı Şarkısı (A Christmas Carol)

Charles Dickens’ın yazdığı kitaptan uyarlanan bu animasyon filmi çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de uygun. Scrooge huysuz ve yılbaşını sevmeyen bir karaktertir. Ama bakın hayaletlerden kurtulmaya çalışırken neler olur.

Kutup Ekspresi

Çocuklarla birlikte izlenmelik bir noel filmi. Noel Baba’ya inanan çocuğun başına gelen maceralar harika bir noel atmosferi yaşatıyor.

Başa dön tuşu