Ekonomi

Yılbaşında emekliye büyük ikramiye vuracak! Ziraat, Vakıfbank, TEB, ING, Halkbank, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası tam 12 bin TL ödeme yapacak

Emekliye büyük yılbaşı müjdesi geldi. Adeta büyük ikramiye vuracak. Bankalar emeklinin hesabına karşılıksız ve geri ödemesiz tam 12 bin TL yatıracak.

Yılbaşında emekliye büyük ikramiye vuracak! Ziraat, Vakıfbank, TEB, ING, Halkbank, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası tam 12 bin TL ödeme yapacak. Emekli maaş promosyonu da taban ödemelerde yaşanan artışın sonrasında bankalardan peşpeşe güzel haberler gelmeye devam ediyor. Yılbaşı yavaş yavaş yaklaşırken emeklinin ek kazanç imkanı da artıyor. 3500 TL ve üstü maaş alan emekliye yılbaşında adeta büyük ikramiye vuracak. Aralık ayında bankaların yaptığı Maaş promosyonu kampanyalarına zam beklentisi var. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Banka banka güncel emekli promosyon ücretleri haberimizde…

Bankalar, milyonlarca emekli vatandaşa belirli tarihler aralığında maaş promosyonu imkanı sağlıyor. Kasım ayında SGK ile yeniden yapılan anlaşmalar doğrultusunda bankaların ödediği promosyon teklifleri de arttığını Ancak daha bitmedi. Yılbaşı yavaş yavaş yaklaşırken emekliye ödenecek promosyonda da artış bekleniyor. yani Aralık ayında emekli maaş promosyon ödemeleri rekor kıracak. Bankalarla 3 yıllık sözleşmesi dolan ve maaş taşımak için hangi bankayı tercih etmesi gerektiğini merak eden emekliler için banka banka güncel promosyon ücretlerine araştırdık. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekliye en yüksek promosyon veren banka hangisi? İşte banka banka güncel promosyon rakamları…

AKBANK GÜNCEL PROMOSYON ÖDEMELERİ KASIM 2022

En yüksek maaş promosyonu veren bankalar dan biri olan Akbank, Kasım ayında 3.500 liraya kadar maaş alan emeklilere 4.200 TL ödeme yapıyor. Akbank’ın 3500 Lira 7500 TL arası maaş alan emekliye Yaptığı ödeme 4850 TL iken 10.000 liraya kadar maaş alan emekliye 6250 TL 10.000 lira ve üstü emekli maaşı alan emekli ise 7000 TL promosyon ödemesi yapıyor.

Akbank’ın emekliye sunduğu diğer bir ayrıcalık ise maaşı yatmadan iki gün önce faizsiz nakit avans kullanabilmek ve EFT havale ücretleri ödemek. Diğer yandan Akbank’ı tercih eden emekliler kefilsiz ve masrafsız kredi kullanma şansına da sahip oluyor.

ONB FİNANS BANK KASIM AYI GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

Kasım ayında ONB Finansbank’ta promosyon ücretlerini güncelledi. Finansbank Kasım ayında 3.500 liraya kadar maaş alan emekliye 3000 TL, 3500 lira ile 7500 lira arası maaş alan emekliye 3500 TL, 10.000 TL’ye kadar maaş alan emekliye 4500 TL ve 10.000 TL üstü maaş alan emekliye 10.000 TL promosyon ödüyor. Ayrıca Finansbank kredi kartı kullanan emekliler market ve eczane harcamalarında yıl içinde 1200 liraya kadar indirim kazanabiliyor. Tüm banka ATM’lerinden ayda 2 defa ücretsiz para çekme hakkı ve EFT ile havale işlemlerini ücretsiz yapma hakkı da emeklilere sağlanıyor.

TEB KASIM AYI GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

TEB Kasım ayında Emekliye ödeyeceği promosyon rakamlarında güncelleme yaptı. Emekli maaşı 3.500 liraya kadar olan emekliler Kasım ayında TEB’den 4.200 TL ödeme alırken 7.500 liraya kadar maaş alan emeklilere 4900 TL, 7500 TL ve 10.000 TL arası maaş alan emeklilere 6300 TL 10.000 TL üstü maaş alan emeklilere ise 7000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca emekli maaşını taşıyan herkese TEB’den ücretsiz havale ve EFT imkânlarının yanında aidatsız kart önceliği sunuluyor. Diğer yandan Türkiye Ekonomi bankasında emekli yakınını getiren için her kişi başına 250 TL ödeme var.

VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI VE HALKBANK EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ

Kamu bankaları da SGK ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda kasım ayı promosyon rakamlarını güncelledi. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank emekliye 5000 liraya varan ödeme yapıyor hafta Ayrıca ATM’lerden günlük 10.000 liraya kadar ücretsiz para çekme imkanı da kamu bankalarının emekli müşterilerine sağlanıyor.

Başa dön tuşu