Ekonomi

Zamlı maaş promosyonu için son 3 gün! O banka 10.000 TL ödüyor, süreyi kaçırmayın

Emekli maaş promosyonun da son günler geldi çattı. Zamlı emekli promosyonu almak isteyenler süreyi kaçırmasını. Kasım ayının sonunda ödemeler bitiyor.

Zamlı maaş promosyonu için son 3 gün! O banka 10.000 TL ödüyor, süreyi kaçırmayın. Milyonlarca emekli özellikle temmuz zammı sonrasında bankaların potansiyel müşterisi haline dönüştü. Özel bankalar arasında emekli maaş promosyonu ile ilgili büyük bir rekabet başlarken kasım ayı teklifleri de belli olmuştu. SGK’da yeni bir anlaşma imzalayan bankalar, 10.000 liraya yükselen promosyon ödemeleri yapıyor. ancak 30 Kasım’da promosyon başvuruları sona erecek. Hala emekli promosyonu almadıysanız süreyi kaçırmayın ve başvurunuzu yapın.

Emekli maaş promosyonu için o bankadan son duyuru geldi. 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapanlar 10 bin lirayı bulan promosyonun ödemesinden faydalanacak. Başvurular şubeden ya da internet üzerinden yapılacak. Özel bankalar arasında devam eden rekabet 3 gün sonra sona erecek. Hala Emekli promosyonu almadıysanız elinizi çabuk tutun. Bu son şansınız olabilir Sakın bu fırsatı kaçırmayın.

10 BİN LİRAYA KADAR VARAN ÖDEME YAPIYOR

Türkiye İş Bankası da emekliye en yüksek promosyon ücreti veren bankalar arasında yer alıyor. İş Bankası’nın promosyon fırsatı net 7.500 TL’ye kadar olsa da sunulan ek ödemelerle birlikte 10 bin liraya kadar varıyor. Fatura ödeme talimatı veren, yakınını getiren, bankanın ürünlerini kullananlar bu promosyondan yararlanabiliyor. Ayrıca Türkiye İş Bankası müşterisi olan emekliler havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirme şansını elde ediyor.

ŞUBELERDEN VE İNTERNETTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Türkiye İş bankasının emekli maaş promosyonu ödemesinden yararlanmak isteyenler için başvuru kanalları da belli oldu. En yakın banka şubesinden ya da internet üzerinden maaş taşıma işlemlerinizi yapabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir ek koşullarda uymanız gerekmiyor yukarıda belirttiğiniz gibi fatura ödeme talimatı kendi tercihinize bağlı oluyor. Ancak bu koşulları yerine getir anlar daha yüksek promosyon alma şansına sahip oluyor.

30 KASIM TARİHİNİ KAÇIRMAYIN

Bankalar ve SGK arasında yapılan anlaşma doğrultusunda emekli maaş promosyonu ödemelerine zam yapılmıştı. 30 Kasım tarihinde zamlı promosyon ödemesi süreci sona erecek. Bu nedenle hala maaşınızı taşımadıysanız bu tarihi kaçırmayın ve işlemlerinizi tamamlayın.

Başa dön tuşu