Medya

Zeynep Bastık Katar’da sahneye çıktı! Kıyafet tercihi gündem oldu

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, 2022 Dünya Kupası turnuvasının gerçekleştiği Katar’da sahneye çıktı. Türkiye’^yi temsil eden ünlü şarkıcıyı Türk vatandaşlar yalnız bırakmadı. Bastık’ın şarkıları kadar kıyafet tercihi de çok konuşuldu. Ünlü şarkıcının sahnede tercih ettiği kıyafet dikkatleri üzerine çekti.
Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve başarılı bir çıkış yapan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık’ın

Katar’da verdiği konser gündem oldu. Türkiye’den Katar’a konser vermek için giden ve 2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Katar’da sahneye çıkarak sevilen şarkılarını seslendiren Bastık’ın kıyafet tercihi de gündem oldu. Konserinde kendisini yalnız bırakmayan Türk vatandaşların tezahüratları karşısında duygulanan ünlü şarkıcı ‘Ağlarım yapmayın’ şeklinde karşılık verdi.

ZEYNEP BASTIK KATAR’DA KONSER VERDİ

Son dönemin en iyi çıkış yapan genç şarkıcıları arasında yer alan ve şarkıları çok sevilen Zeynep Bastık, 2022 FIFA Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Katar’da sahneye çıktı. Başkent Doha’da taraftarların yer aldığı festival alanında gerçekleştirilen konserde sevilen şarkılarını seslendiren Bastık’a ilgi yoğundu. Zeynep Bastık konseri Portekiz-Gana maçının hemen ardından başladı ve 45 dakika sürdü.

TÜRK BAYRAKLARIYLA DESTEK VERDİLER

Zeynep Bastık’ın şarkılarını büyük bir beğeniyle dinleyen taraftarların çok eğlendiği görüldü. Birçok ülkeden taraftarın yer aldığı konserde ellerinde Türk bayraklarıyla konser alanına gelen Türk vatandaşlar da Bastık’a destek verdi. Sahneye çıktığı ilk anlarda İngilizce olarak ‘Burada olduğum için çok heyecanlıyım. Ellerim titriyor’ sözleriyle duygularını ifade eden Bastık, konseri ellerinde Türk bayraklarıyla izlemeye gelen Türk vatandaşların tezahüratlarına ise ‘Ağlarım yapmayın’ diyerek karşılık verdi.

KIYAFET TERCİHİ DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü şarkıcı 45 dakika boyunca sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde kıyafet tercihiyle de tüm dikkatleri üzerine çekti. Katar’daki konseri için siyah beyaz bir kombin tercih eden Bastık, ekibiyle de uyum içerisindeydi.

Başa dön tuşu