Ekonomi

Ziraat Bankası ve Diğer İki Kamu Bankası Tarafında Hesabı Olan Kişilere, 15 Bin TL Ödeme Yapılacak

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bünyesinde banka hesabı olan vatandaşlara, 15 bin TL tutarına kadar nakit ödemesi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank resmi internet siteleri üzerinden yapmış oldukları açıklamada kendi bünyelerinde banka hesabı olan vatandaşlara 15 bin TL tutarına kadar nakit ödeme imkanı sunulacağı açıklandı. Vatandaşlar bu ekonomik olarak zor günlerden geçerken kredi kullanmaya başvurmak zorunda kalıyorlar. Bu üç bankada hesabı bulunan vatandaşlar kredi kullanmak isterler ise bu üç bankada da uygun faiz oranlarından yararlanabilecekler.

Ayrıca düşük faiz oranının yanı sıra bu bankaların başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak da 36 ay vadeli krediden yararlanabilecekler. Ayrıca bu üç bankanın müşterisi olan vatandaşlar 36 ay vadeli kredide gelir belgesi sunması da zorunlu değil. Ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşların yardımına koşan kamu bankalarının üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Üstelik vatandaşlar düşük oranda faiz ile birlikte kredi alabilecekleri kampanyalar sürekli olarak güncel bir şekilde duyurulmaya devam etmektedir.

Nakit Paraya İhtiyacı Olan Vatandaşlar Dikkat

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank son dakikalarda yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. bu üç banka yapmış olduğu duyuru da ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini çok hızlı bir şekilde verileceği açıklandı. Bu üç bankanın ihtiyaç kredisinin hangisinden almayı düşünüyorsanız o banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de saat fark etmeksizin başvuru da bulunarak bankadan kredi alabilirsiniz. Detaylar haberimizin devamında…

Kamu Bankalarından Önemli Duyuru

Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer kamu bankaları üzerinden de ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlara özel imkanlar sunuluyor. Özellikle ekonomik olarak zor günlerden geçerken nakit para ihtiyacını çözmek isteyen vatandaşlara kamu bankalarından ayrıcalık tanınıyor. Kamu bankalarından kredi kullanmak isteyen vatandaşlara internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi ödemeleri veriliyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı bulunan emekli vatandaşlarını başvurularını gerçekleştirebilmeleri için emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapılmaktadır.

Acil ihtiyacı olan vatandaşların kredi çekme işlemlerini gerçekleştirebileceği bir kampanyaya imza atan kamu bankaları. Ayrıca vatandaşların gelir belgesi zorunluluğu olmadan kamu bankalarından 15 bin TL tutarına kadar kredi alabilecekleri bir kampanyayı duyurdu. Katılabileceğiniz bu kampanyalar ile beraber işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapıp ve aynı gün içerisinde ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlanıyor.

Kimler Bu Kampanyadan Yararlanabilir

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, yapmış oldukları bu kampanyalara Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes nakit kredi kullanmak için belirli şartlara uygun olmaları durumunda başvuruda bulunabilir. Kredi puanınız çok düşük olmadığı takdirde herhangi bir gelir belgesi zorunluluğu olmadan başvuruda bulunan her vatandaş aynı gün içerisinde kamu bankalarının sağladığı kampanyaya başvuruda bulunarak 15 bin TL tutarına kadar olan ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek. Ayrıca kamu bankasının kampanyasına başvurmak isteyen vatandaşlar başvurularını kamu bankasının mobil bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabilecekler.

Aynı zamanda vatandaşlar kamu bankasının internet bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabilecekler. Ayrıca internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunmak istemeyen vatandaşlara şubeden başvurma olanağı da sağlanıyor. İstediğiniz kamu bankalarının bir tanesinin şubesine bizzat yanınızda TC kimlik kartınız ile gitmediniz durumunda da ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyacı olan vatandaşlara düşük faiz oranı ile geri ödeme imkanı ile beraber şartları sağlaması takdirdi aynı gün içerisinde çektikleri kredi banka hesaplarına yatma imkanı sunuluyor.

Başa dön tuşu