Ekonomi

Ziraat Bankası’na bu belge ile giden emekliye trink diye faizsiz kredi veriliyor! 50 bin TL’ye kadar tutara anında onay çıkıyor

Emekliler yine dört ayak üstüne düştü. Ziraat Bankası bugün duyuru yaptı. Sadece tek bir belge ile başvuru yapan emekliye 50 bin TL faizsiz kredi desteği veriliyor.

Ziraat Bankası’na bu belge ile giden emekliye trink diye faizsiz kredi veriliyor! 50 bin TL’ye kadar tutara anında onay çıkıyor. Az önce duyuru yapıldı. Tek bir belge ile başvuru yetiyor. Ziraat Bankası emekli olan kişilere bu belge karşılığında anında 50 bin TL kredi desteği veriyor. Üstelik kefil ya da şart yok. Sadece SGK’dan o belgeyi alarak Ziraat Bankası şubelerine başvuru yapmanız yetiyor. Şubede paranız hazır sizi bekliyor. ATM’den anında çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası hafta sonu müjdesini patlattı. Bu müjde milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiriyor. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliye masrafsız ve faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Üstelik de koşulsuz, şartsız ve kefilsiz olarak. Sadece tek bir belgeyi alarak Ziraat Bankası’na gitmeniz yetiyor. O belge de SGK’dan alınıyor. Sonrasında krediniz hemen onay alıyor. İşte Ziraat Bankası faizsiz emekli kredisi kampanyası detayları…

EMEKLİLER FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSUNU NASIL YAPACAK?

Ziraat Bankası’ndan emekliye verilen faizsiz kredi desteğine ilişkin yeni bilgiler geldi. Emeklilerin başvurularına hızlı onay alması için mutlaka başvurularını banka şubelerinden yapmaları gerekiyor. Banka tarafından sadece emekli olduğunuza dair bir belge isteniyor. Ancak maaşınızı Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız o belge de talep edilmiyor. 50 bin TL’ye kadar faizsiz kredi desteğinden faydalanmak için kefil ya gelir belgesi de göstermeniz gerekmiyor.

ATM’DEN HEMEN ALABİLİRSİNİZ

Faizsiz kredi kampanyasına başvuru yapan emeklilerin beklemesine de lüzum yok. Hemen ATM’den nakit destek alabilirsiniz. Özellikle Ziraat Bankası müşterisi olan emekliler bu konuda çok şanslı. Çünkü yeni bir hesap açtırmaya gerek kalmadan ödeme hemen banka hesabına geçiyor. Ziraat Bankası 50 bin TL faizsiz kredi 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Bu tutarın üstündeki taleplerinizde vade sayısı 24 ay olmaktadır.

BELGEYİ SGK’DAN ALABİLİRSİNİZ

Ziraat Bankası müşterisi değilseniz ve yine de faizsiz emekli kredisi kullanmak istiyorsanız onun da yolu var. SGK’dan alacağınız emeklilik belgesi ile birlikte Ziraat Bankası şubelerine giderek faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz maaşınızı Ziraat Bankası’na taşıyarak hem emekli maaş promosyonu alabilir hem de faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu