Ekonomi

Ziraat Bankası’nın yeni kampanyası şaşkına çevirdi! 2.000 TL hesaba aktarmak için tek bir tık yetiyor! Son tarihe dikkat

Bankaların gerçekleştirdiği bankacılık kampanyaları kapsamındaki ilgi hem kampanyaları hem de kampanyaların takibini artırdı. Özellikle alışveriş sektöründe yoğunlaşmış olan kampanyalar kapsamında bugün Ziraat Bankası’ndan bir yeni açıklama daha geldi. Kampanyaya katılanlara 2.000 TL’lik promosyon vaat eden Ziraat Bankası, kampanyaya nasıl katılım sağlanacağını da duyurdu.

Ziraat Bankası’nın gerçekleştirdiği kampanyalara her geçen gün ilgi artmaya devam ederken; bu kez Ziraat Bankası’ndan oldukça kazançlı bir kampanya açıklaması yapıldı. Kampanyaya katılım sağlayan vatandaşlara 2.000 TL vereceğini duyuran Ziraat Bankası, TatilBudur’la anlaşmaya vardığını duyurdu. TatilBudur alışverişlerine karşılık 2.000 TL ödeme yapacak olan Ziraat Bankası, bu ödemelerin yapılabilmesi için belirlediği şartları da açıkladı. İşte Ziraat Bankası kampanya şartları…

ZİRAAT BANKASI’NDAN 2.000 TL PROMOSYON

Yeni kampanyasını devreye almış olan Ziraat Bankası, kampanyalar kapsamında Bankkart kartın hem kredi kartı hem de banka kartı ile yapılacak olan TatilBudur alışverişlerinin limitine göre değişmekle birlikte, 2.000 TL’ye varan Bankkart Lira hediye edeceğini açıkladı. Ziraat Bankası’nın limite göre ödeme yapacağı tutarlara yer verdiği kampanya duyurusunda ise şu ifadeler yer aldı:

“Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur’da tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL-19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.000 TL Bankkart Lira verilecektir.”

ZİRAAT BANKASI’NDAN KAMPANYA ŞARTLARI

Sadece promosyon tutarlarını duyurmayan Ziraat Bankası, aynı zamanda kampanya şartlarına ilişkin de bilgi verdi. kampanyaya katılımı zorunlu tutan Ziraat Bankası, 31 Mart’a kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında, Bankkart Mobil ya da Bankkart internet sitesinden olduğu gibi SMS ile de katılım sağlayan Bankkart sahiplerinin yararlanabileceğini belirtti. SMS ile katılım yapmak isteyenlere ‘TATILBUDUR’ yazıp 4757’ye mesaj göndermeyi tavsiye eden Ziraat Bankası; ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemlerin kampanyaya dahil olmayacağını hatırlattı.

Başa dön tuşu