Ekonomi

Ziraat, Vakıf ve Halkbank atağa kalktı! Emekli promosyonu güncellendi, son başvuru tarihi 30 Kasım! 5000 TL ödeme için son 2 gün

Ziraat Bankası emekli promosyonunda son duyuruyu yaptı. Başvuru süresi 2 gün sonra sona eriyor. 5000 TL nakit promosyon için geç kalmadan başvurunuzu yapın.

Ziraat, Vakıf ve Halkbank atağa kalktı! Emekli promosyonu güncellendi, son başvuru tarihi 30 Kasım! 5000 TL ödeme için son 2 gün. Ziraat Bankası, emekli müşterilerinin kalbini yeniden kazanmak için resmen atağa kalktı nokta kasım ayı başında Sosyal Güvenlik Kurumu ile yeni bir anlaşma yapan Ziraat Bankası, binlerce liralık Maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Ancak bu sabah bankadan son duyuru geldi. İki gün içinde başvuru yapanlara 5000 TL ödeme verilecek. Ziraat bankasının emekli maaş promosyonu 30 Kasım tarihinde sona ererken aynı zamanda kampanyaya katılanlar hediye para da kazanacak. Ziraat Bankası emekli promosyonu ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Ziraat Bankası’ndan emekliye özel kampanya üstüne kampanya geliyor. özellikle Temmuz ayından bu yana sessiz kalan ancak kasım ayı itibarıyla Sosyal Güvenlik Kurumu ile yeni bir anlaşma yapan Ziraat Bankası promosyon ödemesi yapıyor. Ziraat Bankası’ndan emekliye 5000 TL’ye Varan nakit Promosyon fırsatında son günlere girildi. 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapan emeklilere binlerce lira ödeme yapılacak. Ziraat Bankası’ndan yapılan duyuruya göre maaşını taşıyan ve 36 ay kalma taahhüdü veren emekliler nakit promosyonu ek olarak hediye para da kazanacak.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU İÇİN SON 2 GÜN

Maaşını Ziraat Bankası’na taşımak ve emekli promosyonu almak isteyen emekliler için artık son 2 gün. En yakın banka şubesine giderek maaş taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilir 36 ay kalma sözü verebilirsiniz. Bunun dışında fatura ödeme talimatı verilmesine gerek yok ek bir koşul istenmiyor. Ayrıca banka şubesine gitmeden e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemlerini yapmak mümkün. Ziraat Bankası’ndan yapılan duyuruda maaşını taşıyarak bankanın müşterisi olan emeklilere 36 ay vadeli düşük faizli kredi verileceği de bildirildi. Yani en düşük faiz oranları ile kredi kullanmak istiyorsanız maaşını Ziraat Bankası’na taşıyabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI’NDAN HEDİYE PARA KAMPANYASI

Ziraat Bankası aynı zamanda Maaş promosyonu ödemesinin yanında bankkart kullananlara hediye para fırsatı da sunuyor. 30 Kasım tarihine kadar Ziraat Bankası’nın bankamatik kartını kullanan emekliler Mobilya sektöründen Alışveriş yapmaları durumunda 500 TL hediye para kazanıyor. Ancak Bu kampanyada da son günlere girebildi. Yani ay sonuna kadar kampanyaya katılım zorunlu.

Başa dön tuşu