Ekonomi

Ziraat, Vakıf ve Halkbank ödeme fişeğini çaktı! Emekliye takır takır 100 bin TL yatıyor, hem de tek bir imza karşılığında

Emekliye bir müjdede kamu bankalarından geldi. Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank takır takır 100.000 TL ödüyor. Hem de tek bir imza karşılığında para anında hesaba yatıyor.

Ziraat, Vakıf ve Halkbank ödeme fişeğini çaktı! Emekliye takır takır 100 bin TL yatıyor, hem de tek bir imza karşılığında. Yeni yılın gelmesi ile birlikte özel bankalar emekliler için çok özel fırsatlar sunarken kamu bankaları da boş durmuyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli için yeni paketlerini hazırladı. Geçtiğimiz yıl yaptıkları hata nedeniyle milyonlarca emekli müşterisini kaybeden kamu bankaları Yeni yılda aynı hataya düşmemek için kesenin ağzını sonuna kadar açıyor. 3 kamu Bankasından bugün emekliler için çok özel düşük faizli kredi fırsatı duyuruldu. Başvuru yapan emeklilere çok uygun faiz oranları ile 100.000 liralık kredi sağlanacak. Kamu bankalarının düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Düşük faizli nakit ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere devlet bankalarından büyük fırsat geldi. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank uygun faiz oranları ile emekli için kesenin ağzını sonuna kadar açtığı nokta başvuru yapan emeklilere 100.000 TL’ye Varan kredi desteği sağlanacak. Üstelik başvuru şartları da oldukça kolay. Maaşınızı devlet bankalarından birinden alıyorsanız hemen düşük faizi kredi için başvuru yapabilirsiniz. Emekliye özel faiz oranları ile sunulacak olan ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları açıklandı. Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank düşük faizi ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

EMEKLİYE ÖZEL FAİZ ORANLARI

Geçtiğimiz yıl emekli maaş promosyonu ödemelerinde Hata yapan ve milyonlarca emekli müşterisini kaybeden kamu bankaları Gönül Alma turlarına başladı. 2023 yılının Ocak ayında emekli maaşlarına yapılan %30 zam sonrasında kamu bankaları da birbiriyle rekabete girmeye devam ediyor. Emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan bankalar, mutlu emekli ihtiyaç kredisi kapsamında 25 bin liraya kadar olan krediler için %1.55 faiz oranı uyguluyor. 25 bin TL üstü krediler için de yine uygulanan faiz oranı %1.69 olarak belirlendi. Kamu bankaları Sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor 100.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

GERİ ÖDEME KOŞULLARI DA SİZE ÖZEL

Kamu bankalarının sunduğu Kredi fırsatlarında sadece faiz oranları değil aynı zamanda geri ödeme koşulları da tamamen emekli müşterilerine özel oluyor. Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi kapsamında artan azalan taksit, 3 ayda bir eşit taksit, aylık eşit taksit, serbest ödemeli olacak şekilde geri ödeme imkanı sunuyor.

Emekliler istemeleri durumunda ödemesiz dönemden de faydalanabiliyor. Yani üç ve altı aya kadar ödeme erteleme imkanı da sizleri bekliyor. Kamu bankalarının bu fırsatını değerlendirmek için geç kalmayın.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 OCAK 2023

Kamu bankaları tarafından hazırlanan düşük faizli emekli kredisi kampanyası kapsamında başvuru süresi belli oldu. 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirenler emekli maaş promosyon ödemelerinden faydalanabilecek. Başvurusu onaylanan emekliler aynı gün içinde banka hesaplarından kredilerini kullanabilecek.

Başa dön tuşu