Ekonomi

Ziraat’ten 100 TL anında ödemeler başladı! Bu kişilerin hesabına hemen geçiyor! 31 Mart son tarih!

Ziraat Bankası’ndan vatandaşlara çeşitli kampanyalar sunulmaya devam ediyor. QR ile ödemelerini yapan kişilere özel 100 TL’ye varan Bankkart Lira sağlanacak. 31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya ile vatandaşların birçok harcamasını daha avantajlı şekilde gerçekleştirmeleri ve Bankkart Lira kazanmaları sağlanmaktadır.

QR (karekod) ile yapılacak ödemeler kapsamında tek seferde yapılacak 100 TL ve üstü her alışverişlerde 10 TL, toplamda ise 100 TL kazanma fırsatı sağlanacak. İlgili kartlar ile yapılacak harcamalar için geçerli olacak. Bu kapsamda 100 TL ödemeleri kısa süre içinde hesaplara geçmesi bekleniyor.

QR ÖDEMELERİNE 100 TL BANKKART LİRA!

QR ile ödeme kullanılarak tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL ve toplamda 100 TL Bankkart Lira fırsatı sunuluyor. Ziraat Bankası tarafından duyurulan kampanya kapsamında Bankkart Mobil, Ziraat Mobil ile POS’ta QR ödeme kullanılarak tek seferde yapılacak 100 TL ve üstü alışverişleri için geçerli olacak.

Aynı gün aynı iş yerlerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya süresi boyunca QR ödeme ile alışverişler peşin ya da taksitli olarak yapılabilir. QR ile yapılacak ödemelerde geçerli olacak kampanya ile Ziraat Bankası üzerinden vatandaşların 100 TL kazanç elde etmeleri sağlanacak.

KAMPANYAYA KATILIIM ŞARTLARI NELER?

1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olan Ziraat Bankası 100 TL Bakkart Lira kampanyası kapsamında QR yöntemi kullanılarak Bankkart Mobil ya da Ziraat Mobil le POS’ta yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarda toplam 100 TL Bankkart Lira kazanma şansı sunulacak.

QR ile ödeme yapmak için QR ile ödeme yapılacağını görevliye ileterek Bankkart Mobil’den ‘’Ödemeler’’ menüsü üzerinden ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Bankkart Liralar kampanya şartlarını taşıyan tüm müşterilere anında yüklenmektedir Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Karta para yükleme işlemleri de kampanyaya dahil değildir. Ziraat Bankası Bireysel Bankkart sahibi müşterileri için kampanya geçerlidir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Başa dön tuşu